Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kellemetlen szagom van odalent...

Kellemetlen szagom van odalent. Mitől lehet?

Figyelt kérdés
Mitől lehet, ha nincs semmi folyásom se és nem vagyok igénytelen. Minden nap fürdök és használok Laktacid Feminát már régóta. Pár napja érzem a szagot. Elmegyek wc-re, és érzem. Utálom!
2013. jan. 4. 22:26
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:

Mindenféleképpen mondom neki!


Köszönöm!

2013. jan. 4. 22:59
 12/16 anonim ***** válasza:
33%
Ha túlzásba viszed az intim tisztálkodást, abból is lehet baj, mert nem csak a káros baktériumokat ölöd meg, hanem azokat is amik védenék a hüvelyed. Jobb ha csak sima meleg vízzel mosod a puncidat.
2013. jan. 5. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Lactacidot szerintem felejtsd el, a legtöbb nőgyógyász azon a véleményen van, hogy többet árt, mint használ.
2013. jan. 6. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 A kérdező kommentje:
Ez komoly? Nem is hallottam!
2013. jan. 7. 05:27
 15/16 anonim ***** válasza:
Volt is róla már szó a tévében is, hogy az intim mosakodók nem csak a káros baktériumokat ölik meg, hanem azokat is, amik védenék a hüvelyt.
2013. jan. 7. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Biztos jó kis halszaga lehetett 😀
2021. jún. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!