Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális dolog hogy a mellbimb...

Normális dolog hogy a mellbimbóm NAGY? Van ilyen "godnja"másnak is? Fiuk ez zavaró nektek?

Figyelt kérdés
ez igy normális?nem merek megnyilni fiuk felé,félek h erre kerül a sor és nem merem megmutatni nekik,h mien is a mellem,a melltartóból nincs ki,de nem sok kéne,szinte a fél mellem ebből áll,elég gáznak tartom.Láttam már ilyet,de gyakori?szégyenlem. Szinte nem is bimbó már, körbe is hatalmas az a rózsaszines rész, meg a bimbó sem emelkedik ki igazán, ha hideg van v felizgulok akk inkább, de van hogy egyáltalán nem emelkedik ki.
2009. aug. 26. 23:55
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyan ez a helyzet, és eddig minden barátom a melleimet szerette a legjobban rajtam :) Volt, aki egyenesen belezúgott a melleimbe :P Pedig olyan, int a tied! Ne félj, ha valaki szertni fog, úgy fogad el, ahogy vagy! Ha ezért elhagy vagy nem tetszel neki, el is mehet a jó ***-ba :)
2009. aug. 27. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
78%

Tehát ez a "szalámi mellbimbó"?:D

Hááát, nekem jobban bejön ami nem ilyen de pl volt barátnőmnek ilyen volt és amúgy k.rvajó csaj volt és mivel szerettem nem zavart. Nem emiatt lett vége :) (és mostanában sokat beszélünk ki tudja lehet újra összejövünk:P)

2009. aug. 27. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs ezzel gond.. ne szégyeld!!!
2009. aug. 27. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem sem. Rajtad ez az egyedi. Más, pozitív tulajdonságod majd elvonja erről a figyelmet!:)
2009. aug. 27. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%

nekem is és engem is zavar,de probálok nem rá figyelni, mert sok lánynak ilyen. az én barátom a meg szereti iszt mondja h szép, ö elfogadta=)

de ha egyszer sok pénzem lesz tuti levágok a kerületéböl:D:D:D

jo csak vicc:P

2009. aug. 28. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
most akkor csak vicc,vagy te tényleg megcsináltatnád?
2009. aug. 28. 13:22
 7/11 anonim ***** válasza:
80%

Merthogy te komolyan vágatnál belőle? Gondolkozz kérlek, ez csak most kérdés...ha valaki megszeret majd, úgyis megszeret. Imádni fogja veled együtt.

Hogyan szoptatnád úgy a közös gyerekeiteket?! Lehet károsodnának a tejcsatornáid is.

Mondjuk nem tudom van-e egyáltalán ilyen műtét nálunk...

Bízz magadban jobban szerintem.

2009. aug. 28. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Én nem csináltatnám meg,azért kérdeztem az előző hozzászólót is,mert csodálkoztam h ilyen az eszébejutott...

Azért a válaszod engem is megerősített a hozzáállásomban,és egy kis önbizalmat is adott :)

köszi

2009. aug. 29. 11:09
 9/11 anonim ***** válasza:
csak akkor feküdj le a barátoddal amikor már biztos a szerelem. Ha szeret akkor ez fogja a lekevésbé zavarni. Ha meg nem szeret akkor úgyis mindegy, és más miatt vége lesz a dolognak hamar.
2009. szept. 3. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
nekem is ilyen van,úgy érzem a mellemhez képest aránytalanul nagy...de még nem kerültem olyan helyzetbe...
2009. szept. 3. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!