Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Másnak is ilyen? 17 hetes...

Másnak is ilyen? 17 hetes vagyok. Kicsit viszked a pocim, a mellbimmbóudvar, és kegyetlen mód fáj a mellbimbóm. Úgy látom hogy terebélyesedik minden. A hüvelyi folyásom fehéres, és kicsit több, mint kb.2 hete. Ja és állandóan dugul az orrom.

Figyelt kérdés
2009. okt. 9. 08:00
 1/5 anonim ***** válasza:

Orrdugulás nálam is van, a védőnő azt mondta ez a terhességgel jár.

A hasam nekem is szokott viszketni és a cicim is. Ez gondolom azért, mert nyúlik a bőr. Hiába kenegetem, csak egy kicsit enyhül. A cicim néha nagyon érzékeny, még a melltartó is idegesít, de ez van. A pocakom már növekszik szépen.

18 hetes km.

2009. okt. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Nekem is viszket a pocim a cicim,foleg este,17 hetes vagyok es mar jol kerekedik a pocak,meg is mozdult mar a 15 heten,s azota is ereztem de most 3 napja nem erzem es elegge izgulok.Neked mar mozdult-e meg?Jo babavarast kivanok.
2009. okt. 9. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

én 24 hetes vagyok, nálam csak most kezdett el iszonyúan kellemetlenül feszülni a cicim és a hasam.


Orrugulásom nekem is volt ennyi idősen. Azóta elmúlt.

2009. okt. 9. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Hát a 14 hét óta bizsereg, buborog, ma egy-két pici pöckölésszerűt éreztem, de különösebb, erősebb érzés nincs
2009. okt. 9. 10:38
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is szokott viszkedni a cicim is meg a pocim is ez teljesen normális!Orrdugulásom nincs de viszont iszonyatosan ki van "száradva" az orom belülről.

Második válaszoló én is 17 hetes vagyok és ugyan ez van nekem is hogy már hetek óta érzem a baba mozgását(harmadik gyermekem)de viszont napok óta nem olyan intenzív!Kicsit én is izgulok, remélem nincs semmi gond, utána olvastam állítólag teljesen normális ez így:)

Mindenkinek boldog baba várását!

2009. okt. 9. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!