Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehetséges hogy terhes vagyok?

Lehetséges hogy terhes vagyok?

Figyelt kérdés
Január 1-én kellett volna megjönnie.... mindig szokott késni pár napot és általában rögtön vérzéssel indul a menstruációm. Szóval sosem volt még olyan hogy napokig barna váladék jött volna max. csak 1-2 órával a tényleges vérzés előtt volt ilyen színű váladék. Most viszont megjött január 2-án. És ahogy szokott barna váladékkal indult de most van 5-e és még mindig barna váladék jön. Van benne vér is de főként barna. Olyan mint a menstruáció utáni tisztulási időszak. Nemrég kezdtem el a szexuális életet (2 hónapja) és rendesen védekezünk a barátommal(óvszerrel)és pl. az első hónapban késett egy hetet, szóval lehetséges h mindez azért van mert felborult a hormonháztartásom vagy felborult bennem "valami" vagy ilyesmi, de azért kicsit meg vagyok ijedve mert olvastam h ez is lehet terhességi jel. Mi a véleményetek ? Van okom aggodalomra avagy nincs? ( Azért parázok, mert olvastam h az óvszer sem 100 százalékos.)
2013. jan. 5. 13:13
 1/7 anonim ***** válasza:
tesztelj,bár egyszer nekem is volt pár nap csak barnázás,erős hőhullámokkal,görcsökkel,majd megjött rendesen
2013. jan. 5. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ez attól is függhet, hogy hány évesen kezdted el a szexet.
2013. jan. 5. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
50%
Pár száz forint egy teszt. Inkább parázol? Mondjuk szexelni is akkor kellene, amikor nem a rinyálásról szól a dolog, hanem már vagy annyira érett hogy ilyenek ne történhessenek meg, és azzal feküdj le, akitől ha becsúszik egy gyerek vele felnevelnétek boldogságban.
2013. jan. 5. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
17 vagyok. És kb. 2- 1,5 hónapja kezdtem. De mindig védekezünk óvszerrel. És le szoktuk ellenőrizni, meg barátom mondta h érezném ha kiszakadt volna és bennem ment volna el, de mivel nem vagyok túl tapasztalt, fogalmam sincs h az milyen érzés, mivel nincs viszonyítási alapom.
2013. jan. 5. 13:24
 5/7 A kérdező kommentje:
de amúgy azon is gondolkodtam h mivel egy hónapja volt egy igen komoly műtétem, és kaptam rá egy halom gyógyszert, meg véralvadásgátló szurit, amit a mai napig szúrnom kell (bár már csak 3-4 darab van) . Lehet hogy ez is közrejátszik. Mert elvben nem kéne aggódnom, mert tényleg figyelünk...!
2013. jan. 5. 13:45
 6/7 anonim ***** válasza:
Inkább az a gyógyszer okozhatja ezt a bajt. Kb. semmi esélye nincs annak, hogy terhes legyél.
2013. jan. 5. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
első vagyok,én másfél éve szedek véralvadásgátlót,azóta rendszertelen,összevissza a menstruációm
2013. jan. 5. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!