Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nők! Ti egy nap hányszor...

Nők! Ti egy nap hányszor tusoltok? + (lent egy kicsit személyesebb kérdés)

Figyelt kérdés

Én naponta egyszer tusolok, mindig estefelé. Szerintem ennyi elég is lenne, mivel nem izzadok le, de mire odajutok másnap estig, a fehér bugyim sárgás lesz.

Nektek is ilyen szokott lenni?

Nincs kellemetlen szaga, nem csíp, és pisilés után is mindig megtörlöm magam.

Nem belőlem jön ki ez a sárgás dolog, csak egyszerűen másnap estig besárgul.


Normális ez?


Előre is köszönöm a válaszokat!



2013. jan. 6. 16:36
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
igen normális. de az a sárgás dolog a folyásod miatt lesz.
2013. jan. 6. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
ja és igen elég egy nap egyszer tusolni. Amikor meg van ahavid vagy hasmenésed van persze nem árt esetleg mégegyszer ha úgy érzed, de amugy elég a napi 1. A túl sok sem jó ert a bőrödnek sem tesz jót és kkimoshat olyan baktriumokat a túl alapos tisztálkodás aminek ott a helye és a hüvely PH-ját biztosítja.
2013. jan. 6. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
79%
Én az éjszakai izzadtságot is lemosom magamról reggel, szeretek frissen menni a munkába. Intim területen olyan mosakodógélt használok, ami direkt erre való, azaz enyhén savas, és nem lúgos, tehát intim mosakodógélt. Tisztasági betétet használok a bugyimba, és minden Wc-zés után Lactacyd Femina törlőkendővel is megtörlöm magamat.
2013. jan. 6. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ha a folyásod csak megszáradva sárga, akkor semmi gond. :)
2013. jan. 7. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
89%
Egyszer szoktam tusolni, mert éjszaka nem szoktam megizzadni. A folyás miatt ne aggódj, semmi bajod nincs valószínűleg. Annyit tehetsz még esetleg, hogy veszel egy ph4-es intim lemosót, az megerősíti a hüvelyflórádat és lehet, hogy nem lesz annyi folyásod. Nekem sincs már anniy, mióta vettem egy frezyderm ph4-et.
2013. jan. 7. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
köszönöm mindenkinek a választ!:)
2013. jan. 10. 11:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!