Kezdőoldal » Szépség és divat » Bőr- és hajápolás » Ti ilyen téli hidegben Milyen...

Ti ilyen téli hidegben Milyen sürün tusoltok?

Figyelt kérdés
2012. okt. 31. 22:11
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
97%

Nem függ a hőmérséklettől.

Minden nap.

2012. okt. 31. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
96%

Naponta, egyértelmű...

Minden este tornázok, meg ha nem is tornáznék... kell a tisztaság. Ha Te nem szeretnél, akkor legalább egy gyors lecsapatás... de szerintem ez alap dolog.

2012. okt. 31. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
94%

Gondolom azt kérdezed, mikor kádfürdőzök és mikor tusolok.

Tusolni szoktam ilyenkor is, nem szeretem, ha kihűl a kádban a víz, miközben fekszek benne, a zuhanyból meg addig engedem a meleg vizet, míg át nem melegszek.

2012. okt. 31. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
95%
Merem remélni,hogy a tisztálkodás és a személyes higiéné nem az évszaktól függ .. minden nap tusolok vagy fürdök egyszer.
2012. okt. 31. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
93%
mindennap, bár ilyenkor mindig majd megfagyok mikor kijövök a víz alol :D
2012. okt. 31. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 A kérdező kommentje:
Őszinte válaszokat vártam nem ilyen divatválaszt.persze élőven én is ezt válaszolnám amit ti de ez egy anonim oldal.én 3 hete tusoltam és semmi bajom.a fürdőszobában nincs fütés nem akarok megfázni.
2012. okt. 31. 22:43
 7/29 anonim ***** válasza:
97%
Ja sorry én ilyen trendi vagyok hogy minden nap megmosakszom.Lol .
2012. okt. 31. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 A kérdező kommentje:
Tudod mikor hiszem el hogy ebben a hidegben pucérra vetközöl a fürdószobában és még vizet is engedsz magadra utána meg vacogsz
2012. okt. 31. 22:52
 9/29 anonim ***** válasza:
95%
Azon kívül,hogy büdös és retkes vagy biztos vagyok benne,hogy semmi bajod. Meg kell törölközni és felöltözni ..ugyanaz a menete mint nyáron. Szerintem ezt egy anonim oldalon is szégyelld,és ne büszkélkedj vele,mert az igénytelenség netovábbja 3 hétig nem tusolni... mert biztos belehalsz ha nincs 30 fok a fürdőben tusolás közben
2012. okt. 31. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 A kérdező kommentje:
Nem vagyok büdös tipus amugy sem mázlista vagyok nem termel sok vajsavat a szerevezetem
2012. okt. 31. 22:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!