Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Furcsa a mensesem, sosem volt...

Furcsa a mensesem, sosem volt még ilyen. Valakinek volt már hasonló problémája?

Figyelt kérdés
Múlt hónapban nem jött meg azt hittem terhes vagyok csináltam 3tesztet mind három negatív volt elmentem nőgyógyászhoz, küldött ultrahangra az ultrahang is azt mutatta nem vagyok terhes!Írt fel nekem gyógyszert amitől 2hét után meg jött de nagyon furán jött meg nem úgy mint máskor hanem furcsa rózsaszín volt a vérzésem meg alig volt meg! Most megint meg jött 5.-én de nagyon furcsán barnás a vérem nem olyan piros mint máskor volt, meg hol olyan a papir mikor pisilek,hol nem olyan...ez nem stimmel !!! Jövőhéten tudok menni csak nőgyógyászhoz..addig valaki nyugtasson meg hogy ez nem utal semmi bajra .. Hasam alatt is sokszor fáj bele nyilallik,van amikor görcsöl,meg mindig olyan mintha fel lenne puffadva a hasam sokan azt beszélik terhes vagyok de nem hiszem mert az ultrahangon csak nem tévednek tán ...! Valakinek esetleg volt már hasonló problémája???
2013. jan. 7. 15:38
 1/4 anonim ***** válasza:
A teszt 99%-os pontossággal kimutatja az esetleges terhességet, ha nyugodtan kivártad a 10-14 napot a legutolsó aktus után. Ráadásul az ultrahang is kimutatta volna, ha baba lenne a dologban. Lehet, hogy hormonzavar, sok stressz, bármi állhat a háttérben. Ha az orvos nem teszi, kérj komolyabb kivizsgálást. Vér, vizelet, stb. Sok minden állhat a háttérben. De a legfontosabb, hogy ne idegeskedj, minden rendben lesz! :)
2013. jan. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm :) Hát én hormonzavarra gondolok egyébként mert 6hónapig szedtem fogamzásgátlót és abbahagytam 2hónapja ugye ez után volt az hogy nem akart meg jönni,most meg ilyen barnás a vérem de ezt nem mondanám menstruációnak nekem mindig rendben volt a mensesem azóta van ez mióta a gyógyszert abba hagytam :/ alig eszek és mégis annyira nől a hasam mintha mindig fel lennék puffadva...olyan érzésem van mindig mintha tele lennék...:/ meg fogadom a tanácsodat és kérek majd kivizsgálást biztos ami biztos ..
2013. jan. 7. 15:47
 3/4 anonim ***** válasza:
van akinek akár hónapojk kellenek amig ujra beáll gyógyszer után, feleseleges volt még hormon gyógyszerrel bekavarni. Azért is volt más az a vérzés mert nem rendes menstruáció volt hanem egy mesterségesen megjozott. Adj a szervezetednek időt rá hogy visszaálljon.
2013. jan. 7. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Értem :) Köszönöm :) És ha újra szednék fogamzásgátlót??? az nem segítene??
2013. jan. 8. 14:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!