Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most kezdtem el szedni fogamzá...

Most kezdtem el szedni fogamzásgátlót, mindennap 20 órakor. Szombaton abban az időben buliba leszek, ahol némi alkohol fogyasztásra kerül sor így nem szeretném akkor bevenni. Ha aznap 2 körül veszem be a gyógyszert, akkor az mennyire baj?

Figyelt kérdés

Vagy nem oszt nem szoroz 1 nap?

Elsősorban a bőrömre szedem, de a fogamzásgátlás is fontos



2013. jan. 7. 21:09
 1/6 anonim ***** válasza:
Fogamzásgátló mellett lehet alkoholt inni. Csak ne hányd ki :D
2013. jan. 7. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom hogy lehet, de valahogy mégsem akarok a gyógyszer után rögtön sörrel indítani :D
2013. jan. 7. 21:25
 3/6 anonim ***** válasza:
40%
attól ha később veszed be nem lesz semmi bajod, azért ha lehet vedd be mindig időben.. Én is volt,hogy csúsztam akár 8 órát is a beszedésével és semmi "bajom" nem lett tőle..Vagy ha annyit csúszol vele akkor egy nap vagyis utána nap 2 adagot vegyél be. De úgy védekezzél majd szex közben valami más módszerrel is.
2013. jan. 7. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
66%
Én anno sörrel vettem be :D
2013. jan. 7. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Inkább vedd be 1-2 órával korábban, mielőtt elindulsz a buliba. Ha egy nap kimarad, akkor már nem biztos a fogamzásgátló hatás.
2013. jan. 8. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
rendben, köszönöm a válaszokat :))
2013. jan. 8. 19:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!