Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Még nem vagyok elég érett...

Még nem vagyok elég érett vagy valami súlyosabb problémám van? Vagy ez esetleg normális?

Figyelt kérdés

Mikor fürdés után belenézek pucéran a tükörbe, akkor néha megijedek. A mellbimbóm nem olyan mint amilyeneket a filmekben látni... nagyobb a kerülete meg nem is olyan a színe. néha a kerülete majdnem hogy teljesen elveszik a bőröm színe mellett. és mint ha jóval nagyobb is lenne...

eléggé bevagyok iedve... :S:S mag ha esetleg úgy alakulna akkor lefeküdnék a párommal de így...


2009. aug. 27. 20:23
 1/6 anonim ***** válasza:

Arra még nem gondoltál, h mindenkinek máshogy néz ki a melle?:D:D

16/L Honey

2009. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
nem tom h hány éves vagy, de fiatal korban ez normális. NYugi...nincs bajod...
2009. aug. 27. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Mindenkinek másképpen néz ki. Van akinek szép kererek van akinek úgy félre megy XD


nyugi nincsen semmi bajod :)

2009. aug. 27. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek!
2009. aug. 27. 20:32
 5/6 anonim válasza:

Ugyanmár,sztem nem lehet csúnya:)Én mai napig nem tudom magam elfogadni,de a párom imádja a testem,és ez a legfontosabb:)Senkinek sem olyan a melle,v más testrésze mint a filmekben,azok akik játszanak a filmekben át vannak műtve meg stb,stb...A normális,hétköznapi nők a legszebbek,és a férfiak is sztem azokat szeretik:)Szóval fogadd el magad,és amikor nézed magad a tükörben ne azt mondd magadban,h te jóisten hogy nézek ki(ez csak egy példa volt),hanem azt hogy,hú hát én télleg jól nézek ki:)Remélem segítettem:)Pussz:)

17/L

2009. aug. 27. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Nagyoon is sokat! :) Köszííh szépen! =]

pussz

2009. aug. 27. 20:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!