Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hova fordulhatok ezzel a...

Hova fordulhatok ezzel a problémával? 17/L

Figyelt kérdés

Sziasztok! Tudom, hogy ez egy hülye kérdés, és hogy nehéz így látatlanban bármit is mondani, de tanácsot szeretnék kérni. Az a problémám, hogy kb. egy hete borzasztóan fáj az alhasam. Olyan érzés, mintha menstruálnék, és nagyon erős görcseim vannak. Viszont kb. már egy hete késik, és még sosem voltak ezelőtt ilyen problémáim. (Jó, persze voltak jelei annak, hogy hamarosan meg fog jönni, pl. nagy pattanások jöttek az arcomon, vagy néha egy kicsit fájt a hasam, de nem folyamatosan…) Szóval először azt hittem, hogy biztos felfáztam, vagy amikor elkezdett fájni, hogy másnapra meg fog jönni. De már egy hete fáj, és sem svédcseppes borogatás, sem az infralámpázás nem múlasztotta el. Minden apró mozdulatnál nagyon fáj, így akkor is, mikor leülök; olyan érzés, mintha fel is lennék puffadva, és emellett görcsös érzésem is van. És egy kicsit nehezebb is vizelnem… Voltam háziorvosnál, de a vizeletben nem volt kimutatható fehérje, ezért CIPROFLOXACIN 1A Pharmát írt fel, és azt mondta, hogy lehet, hogy valami nőgyógyászati probléma. Ezt a tablettát két napja szedem, de semmi változást nem tapasztaltam, sőt, mintha egyre jobban fájna. Nem tudok hova menni, mert anyum nem hisz nekem, hiába kértem, hogy menjünk tininőgyógyászhoz, de azt mondta, hogy az amúgy is csak egy nap van egy héten (nem mellesleg ő is kellene hozzá, de ő pont akkor dolgozik, amikor a rendelés van), nőgyógyászhoz meg nem mehetek, mert még szűz vagyok (igen, ne nézzetek hülyének…).

Kérlek, adjatok tanácsot, hova mehetek ezzel a problémával!



2013. jan. 9. 16:35
 1/2 anonim válasza:
Nekem is volt hasonló problémám, de nekem végül kiderült, hogy felfázásról volt szó. Biztos, hogy Neked nem az van? Nekem is így indult, hogy az alhasam minden apró mozdulatnál fájt, ülni is alig bírtam, és fájt ha pisiltem. Amikor elmentem háziorvoshoz, és megnyomkorászta a hasam, egyből a felfázást mondta. Én akkor Sumetrolimot kaptam, az ilyen antibiotikum. Igazából amit te kaptál az nem tudom micsoda :/ Nőgyógyászhoz pedig elmehetsz szerintem nyugodtan, én is szűzen voltam először... Nem fog belülről megvizsgálni, de kívülről megnyomkodhatja a hasad.
2013. jan. 9. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
szüzen is leet nőgyógyászhoz menni és egyáltalán nem nézünk azért hülyének mert 17 évesen az vagy. Én spec azt nézem hülyének aki 16-17 elött elveszííti már. A szüz lányokat máshogy vizsgálják meg nyugi, nem lesz gáz. Viszont el kéne menni mert akár cisztád is lehet és attól is lehetnek ezek a dolgok. Szerintem Te is elmehetsz a tiniambulanciára egyedül főleg hogy amjdnem felnött vagy. Nem fognak elküldeni ha elmondod hogy bajod van és anyud nem ér rá. Amugy angyon gáz a hozzáállása, sosem értettem ezeket a szülőket....
2013. jan. 9. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!