Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől lehet az hogy elmúlt a...

Mitől lehet az hogy elmúlt a menstruáciom és rá pár nappal olyan mintha megint meg lenne de csak picit és ilyen barnás és ez mellé érzékeny és kicsit viszket is? (fogamzás gátlót szedek még csak az első levelet)

Figyelt kérdés

2013. jan. 10. 11:03
 1/5 anonim ***** válasza:
Az első 3 hónapban előfordulhat pecsételő vérzés a 2 menstuáció között, ez teljesen normális. Nekem 1 hónapig volt az első levél alatt, akkor végig barnázgattam, de a 2. levélnél már elmúlt. Ha 3 hónap után is ilyet tapasztalsz, akkor menj vissza a nőgyógyászhoz.
2013. jan. 10. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vérzés attól van, hogy hormonzavart okozott a gyógyszer. Ez majdnem mindenkinél így van. A viszketés meg kezdődő gombás fertőzés. Ez is a foggátló gyakori "mellékhatása". Én ezért nem szedek már semmi ilyesmit:) Sokkal jobb a tudat, hogy van természetes, egészséges ciklusom és nem nyomom el hormonokkal.
2013. jan. 10. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

én azért szedem hogy megjöjjön rendesen:/


Köszönöm a válaszokat:)

2013. jan. 10. 11:39
 4/5 anonim ***** válasza:
Hát az elég gáz, hogy azért szeded... Kezdjük ott, hogy a fogamzásgátló mellett nincs rendes ciklus, ami a levél végén jelentkezik, az sem igazi menstruáció, hanem megvonásos vérzés, ami hormonelvonás hatására jelentkezik. Tehát a tabletta nem oldja meg a menstruációs rendellenességeket, csak elfedi. Nem is értem, hogy lehet egy orvos ennyire felelőtlen, hogy valakinek ezért írja fel. A valódi okot kéne meggyógyítani nálad, nem struccpolitikát folytatni, ha később gyereket akarsz...
2013. jan. 10. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Én meg a párom se értettük miért írta fel de azért kiváltottuk hátha rendbe hozza. De szerintem ez a levél után nem szedem tovább.
2013. jan. 10. 15:26

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!