Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi lehet az oka, h a várt...

Mi lehet az oka, h a várt menstruáció idejében barnás vérzésem volt? 2napig tartott (mintha régi vér lenne), utána semmi és nyálkahártya darabok is voltak az első napon, bőven.

Figyelt kérdés
szedek fogamzásgátlót,de a 15.napit elfelejtettem,ez volt kb.karácsony napján,voltunk is együtt a barátommal,bennem maradt.utána antibiotikumot szedtem (csak 150mg-osat),mert beteg voltam,5napig.azt hallottam,h némelyik antibiotikum semlegesíti a fogamzásgátlót.31-én voltunk utána együtt (3nappal a várt havi előtt),akkoris bennem maradt.mindkét alkalommal kimostam magam utána,de 5napja körülbelül szédülök,gyengén görcsölök,szex közben volt egy olyan irány,amikor szúrásszerűen fájt (eddig nem volt ilyen),néha egyáltalán nincs étvágyam,néha meg kívánós vagyok.mindig fázós voltam,manapság meg melegem van,izzadok sokszor.. ma vettem tesztet,negatív lett,de mintha halványan láttam volna egy második csíkot (valószínúleg korai lenne még,h ki tudja mutatni),ma kellene új levelet kezdenem a fogamzásgátlóból,de félek,h lehet mégis terhes lettem és akkor mérgezném vele a picit.attól is félek,h méhen kívüli,mivel darabok váltak le a barnás vérzésnél..kérem,valaki segítsen,mit csináljak,szedjem be a fogamzásgátlót,vagy ne.és h lehet e tabletta mellett így terhes????

2013. jan. 7. 19:11
 1/8 anonim válasza:
100%
Szerintem biztos hogy terhes vagy!en amikor az lettem ugyanigy vireztem,es az elso teszt nagyon nagyon halvany csikot mutatott nem is latszott csak mintha lenne valami.Ha terhesseg gyanuja felmerul semmikepp ne kezdjed szedni a gyogyszert,el kell menni nogyogyaszhoz o tud csak biztosat mondani,meg nincs eleg hormon a szervezetedbe azert nem latszik a teszten.Igen ha antibiotikumot szedsz kell kiegeszito vedekezes ugyanis csokkenti a gyogyszer hatekonysagat.Es aztan ha beled elvezett a fiu azt moshatod,mert ami kell az ott marad ha minden oke.Nos hat ennyi remelem segittettem valamit!
2013. jan. 7. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem is terhes vagy..
2013. jan. 7. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gratula a babához. keress fel egy nőgyogyászt. :) ne kezdj uj levelet.
2013. jan. 8. 04:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
A tegnapi tesztet lepisiltem,szerintem elázhatott,mert ma a reggelit egy pohárba végeztem és miután belemártottam,egyértelműen csak egy csík jelent meg :(
2013. jan. 8. 16:10
 5/8 Bettina_91 válasza:

Hát nekem is hasonló a bajom, bár nem szedek már régóta fogamzásgátlót, viszont detto már pár napja alig van meg, barnás-nagyon kicsit vérzek, de semmi görcs, mintha meg se lenne, nagyon fura.. nem lehet, hogy összefügg azzal, hogy mandulagyulladásom van és antibiotikumot szedek?

Én is elég fázós vagyok, mostanában meg melegem van, de már sokszor bebeszéltem magamnak hogy terhes vagyok aztán mégse.. Remélem megtud valaki nyugtatni.

2013. jan. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Akkor gondolom el is kezdted az új levelet szedni. Szerintem legközelebb figyelj oda jobban, nehogy tényleg tabi mellett legyél terhes.
2013. jan. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Nekem az a baj,h a görcs megmaradt,és szúrásszerűen hasít néha.. lehet a stressztől van,ha nem múlik el,mindenképp felkeresem a háziorvost előszöris.köszi mindenkinek a választ,ha bármi van,még megírom
2013. jan. 9. 17:28
 8/8 anonim válasza:
Mi lett végül veled kérdező?
2016. jan. 26. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!