Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az normális, hogy túl szőrös...

Az normális, hogy túl szőrös vagyok? 13/L Ez még a normális kategóriába tartozik?

Figyelt kérdés

Szőrös a hasam szőrös a mellem(fekete jól látszódó vastag szőrszálak)vastag szőrzet van a lábamon,combomon és a legrosszabb. Annyira szőrös vagyok a nemi szervemnél,hogy amikor felhúzom a bugyit látom,hogy a bugyiból kilógnak a szőrszálak sőt még az artériámnál is nagyon szőrös és látszódnak olyan szőrös mintha az is a nemi szervem lenne.

A végbelem körül is tele van szőrrel,nagyon nagyok kb 4cm hosszúak. Normális ez?



2013. jan. 10. 17:17
 1/9 anonim ***** válasza:
0%
Küldesz képet?
2013. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem. Ez sajnos egy betegség, hirsutizmus a neve. Nekem is ez van már 6 éves korom óta, több mint 12 éve. Már 10 éve járok orvosokhoz, mindenféle kivizsgáláson voltam már, de nem tudtak rá megoldást. Tudom, hogy milyen ez, de sajnos nem tudsz mit tenni, mint egyfolytában borotválni, gyantázni. Bár nekem a gyantázás is csak 2 napig tart, aztán kezdhetem újra.
2013. jan. 10. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
94%
Nem, az ilyen mértékű szőrösség egy lánynál nem az, hormonproblémát jelez. Keress fel egy endokrinológiai szakrendelést. Nem kell semmi durvára számítani, vérből megnéznek pár hormont, és a doki kideríti, mi lehet a baj.
2013. jan. 10. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ez valamilyen hormonprobléma lehet.Beszélj anyukáddal,menjetek el endokrinológushoz.
2013. jan. 10. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
tényleg nem ártana megnézetni
2013. jan. 10. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim válasza:
A pco-s betegekre is jellemzőek ezek a tünetek. Menj orvoshoz, segítenek.
2013. jan. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
El kéne menned endokrinológiára.
2013. jan. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én is nagyon szőrös vagyok, de csak bizonyos helyeken. Lábamon, hasamon, karomon közepesen, annyira nem vészes, de az átlagnál azért jobban, ott lent viszont borzasztó sok szőröm van, nagyon dús, és nagy kiterjedésű is. Kb. olyasmi lehet mint neked, a bugyimból ott két oldalt kb. 2 ujjnyi szélességben látszik ki. Nálam nincs semmi betegség, egyszerűen ezt örököltem. 15/L
2013. jan. 11. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Én is ilyen vagyok,ráadásul én még fiatalabb is vagyok mint Te.Nekem anyukám ilyen szőrös alkat én tőle örököltem sajnos.
2013. febr. 1. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!