Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tanácsolnál az öcsédnek?...

Mit tanácsolnál az öcsédnek? Egyáltalán ez belefér még a normális kategoriába?

Figyelt kérdés

Tudom nem ide passzol a téma,majd áteszik de remélem addig érkezik pár hasznos válasz.


Öcsém 22éves 1éve van barátnője.Szó szerint retteg attól hogy a lány terhes lesz.A lánynak valami probléma van a ciklusával,nagyon össze vissza jön meg neki,orvoshoz nem hajlandó elmenni.

Ha sokáig késik akkor tesztelnek mert öcsi csak igy tud megnyugodni.Védekeznek óvszerrel,de öcsi már ebben sem bizik.

Mondtam neki hogy szerintem ez már nagyon gáz és ha ennyire sresszel még valami baja lessz,de nem tudtam meggyőzni.Az előző barátnőjénél még nem volt ilyen gondja.

Mit tanácsolhatnék neki,mitől nyugodjon meg?


2012. márc. 9. 07:51
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
72%
Szedjen a csaj fog.gátlót is, vagy használjon valami spermaölőt, vagy nuvaringet, spirált, emellé óvszer. Akkor tuti, hogy nem lesz terhes.
2012. márc. 9. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
Fogigátlót mondtam én is meg mellé óvszer,ettől jobbat nem tudok.
2012. márc. 9. 08:06
 3/11 anonim ***** válasza:
59%

nem bízik a csajban és parázik. Volt a lány már terhes?

Azért a bizalom alapvető lenne egy kapcsolatban.

Mondja meg a lánynak,hogy menjen orvoshoz (ha valaha gyereket akar akkor nem ártana, gondolom nem 14 éves, illene évente kontrollra járni, ha elég nagy a szexhez)szedjen gyógyszert

2012. márc. 9. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
68%
Ez a félsz minden nőben megvan. Kinek nagyobb, kinek kisebb a félelemérzete. Talán a többes védekezés segíthet kicsit megnyugtatni, de nem hiszem, hogy nagyon megváltozna a hozzáállása.
2012. márc. 9. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
55%

Az sem normális ha egy nő nem mer elmenni orvoshoz a saját érdekében...

Szerintem normális hogy fél. Nem mindenki akar gyereket, vagy cak fiatalnak gondolja magát, még nem tudna neki mindent megadni stb. Én azt tanácsolnám hogy védekezzenek többféleképpen. Óvszer, gyógyszer, vagy ezek a modernebbek (gyűrű, implantátum meg ilyenek) meg ne legyenek együtt amikor termékeny időszakban van a lány.

2012. márc. 9. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
68%
A fogamzásgátló mindenféleképpen jó lenne,mert az helyre állítaná a dolgot.
2012. márc. 9. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
68%

Hát h*lye a barátnője, hogy nem megy orvoshoz....Én felhívnám a kislány(mert még kislány,éretlen kis csitri,ha nnyi esze van)anyját és szólnék neki, hogy vigye el a drága kislányát orvoshoz.

Megérdemli!

2012. márc. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem megy el a lány nőgyógyászhoz? Nem is feltétlen foggátlót íratni, hanem a ciklusa miatt... öcséd esetleg javasolhatná neki hogy elkíséri, lehet ez bátorítaná a lányt. Sok csajnak van nőgyógyász-fóbiája, de ezt le kell küzdeni mert az egészségünkről van szó.


Gumi mellé használjanak spermaölő gélt, én pl. Pharmatexet használtam gumi mellé sokáig az egyik exemmel, mert én is féltem hogy a gumival baj lesz és ez a megoldás már sokkal jobban megnyugtatott.


A foggátlót ajánlgatóknak annyit, hogy azért az ilyen gyógyszerrel vigyázni kell, és nem igaz hogy helyreállítja a ciklust, mert valójában "hamis" menstruációt okoz, mivel manipulálja a hormonokat. De ha a csajnak betegség miatt jön meg összevissza, azon a fogi gátló tabletta nem fog segíteni. Ezért inkább menjen orvoshoz!

2012. márc. 9. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Szerintem ha valaki betegesen retteg valamitől, az nem normális. Egy pszichológussal el kellene beszélgetni az öcsédnek, hogy mi a véleménye erről. A lány meg persze megnézethetné magát nőgyógyásszal, de szerintem fogamzásgátlót csak akkor szedjen, ha ő is akar, ne erőltessétek. Én legalábbis nem tömném magam gyógyszerrel csak mert a páromnak beteges fóbiája van, azt neki kell kezeltetnie.
2012. márc. 11. 05:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Hali!


Nem tudom, hogy te Fiú/Lány vagy kedves Kérdező, és hány éves? Vmint azt, hogy milyen kapcsolatban vagy az öcséddel!? Mennyire vagytok bizalmasak egymással? Mennyire hallgat(na) rád?

Ill. mivel érveltél neki, ami miatt nem hallgat rád?


Ha ezeket elárulnád, le7, könnyebben le7ne segíteni neked, nektek.


Üdv: EE

(Férfiak egészsége témakör, (GyK))

2012. márc. 16. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!