Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Véres vizelet, gyakori vizelés...

Véres vizelet, gyakori vizelési inger, alhasi fájdalom, derékfájás. Felfázás?!

Figyelt kérdés
Ma vettem be a második levél fogamzásgátló első szem gyógyszerét, majd rá 15 percre a fenti tünetek jelentkeztek... Lehet összefüggés a kettő között, vagy ez csak véletlen és valami komolyabb baj lehet?
2013. jan. 10. 22:16
 1/8 anonim ***** válasza:
Ez inkább felfázás. Igyál nagyon sokat! Vagy most vagy reggel szaladj el az orvoshoz, vigyél pisit magaddal!
2013. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Ezek a húgyuti fertőzés tipusos tünetei. Háziorvosodat keresd fel, erre antibiotikum kell.

Szerintem nem a fogamzásgátló okozza.

2013. jan. 10. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
94%
Ezt nem a fogamzásgátló okozza, hanem súlyos húgyúti fertőzés. Ha véres, az már durva, mindenképp orvosra lesz szükséged. Múltkor nekem is véres volt, egész éjjel zokogva ültem a wc-n és közben ittam a vizet, csak véres ne legyen... azt hittem, sose jön el a reggel, hogy mehessek az orvoshoz. borzalmas volt.
2013. jan. 10. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim válasza:

Nem szeretnélek megijeszteni, de anyukámnál ugyan ilyen tünetek voltak, azt hitte ő is és a háziorvos is hogy felfázás. Kapott antibiotikumot is, de kiderült, hogy hólyagdaganata van :( ne hagyd annyiban, holnap ORVOS!!!!

Inkább feleslegesen, mint későn...

2013. jan. 10. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A hólyagdaganatnak az a specifikus jellemzője, hogy alattomosan növöget. És pont hogy csak annyi a tünete, hogy valaki vért vizel, de semmi egyéb. Ezt több urológus szakorvos is elmondta nekem, mert egy időben állandóan hólyagfertőzéssel küzdöttem.
2013. jan. 11. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ha véreset pisilsz, akkor nincs más választásod, csak az orvos!
2013. jan. 11. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Házi orvos, vagy urológushoz kellene menned.
2013. jan. 11. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
100%

Ne ijesztgessétek már daganattal, meg egyebekkel!

Igen felfázás valószínűleg. menj a háziorvoshoz, majd ő segít.

2013. jan. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!