Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció után, kb mire...

Menstruáció után, kb mire számíthatok, mikor fog megnőni a mellem?

Figyelt kérdés

13/l Nemrég kezdtem el menstruálni. a melltartóméretem 65a... és hát csak kíváncsi vagyok rá, hogy nagyjából mire számítsak, mennyi időn belül fognak megnőni a melleim? 1 hónap? fél év? egy év? vagy több?

köszi előre is!


2013. jan. 10. 22:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet előre megmondani,mert nem törvényszerűen történik a dolog,hanem alkat kérdése!
2013. jan. 10. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezt nem lehet tudni, mert a mell mérete genetikai adottság.
2013. jan. 11. 06:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

ismerek olyat,akinek azóta nem nőtt semmit(10 évesen jött meg neki,most 14 és ugyanakkora a mérete,mint neked). de olyanról is tudok,akinek alig volt valami,mielőtt megjött neki 1 hónappal,akkor nőtt neki hirtelen 2 kosárméretet és azóta is nőtt neki,jelenleg 75C-t hord.

de olyan is akad,akinek már megjött lassan 3 éve és fokozatosan nő neki,nem volt neki nagy,de mára már azért látszik a melle ha picivel mélyebb vágású pólót vesz fel.

2013. jan. 11. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
ez csakis genetika. Van akinek sosem lesz nagy mint tudjuk, van akinek meg igen. A legjobb barátnőmnek 14 évesen jött meg annó de már akkor túl nagy melle volt testalkatáshoz képest. csodálkozott is mindenki hogy hogy lehet ekkora ugy hogy még meg sem jött neki. Manapság (28évesen)több egészségügyi problémát is okoz neki. Ezt csak azért irtam hogy lásd ennyire a genetikától függ. Kiben mi van kódolva.
2013. jan. 11. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!