Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Félek:S Általános, hogy...

Félek:S Általános, hogy életében minden nőnek van legalább egyszer cisztája, vagy méhszájsebe, vagy rossz rákszűrése?

Figyelt kérdés

Annyi rossz dolgot összeolvastam, félek ezektől, főleg aműtétektől. Igyekszem pozitivan gondolkodni, arra ondolni h nincs bajom.Van esély rá, h életem során az éves ellenőrzésen ne találjanak komolyabb bajt?

Tapasztalatok?

L20



2013. jan. 11. 20:53
 1/3 anonim ***** válasza:
Nézd ráksejtjei mindenkinek vannak,ezeket az immunrendszerűnk általában kiszűrik és megölik.Néha viszont nem.Ezért fontossak a megelőző szűrések.
2013. jan. 11. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Tapasztalatok: nekem volt, 18 évesen, terhesen műtöttek cisztával, később sebem is volt, rossz rákszűrésem még nem. Most 41 vagyok és makk egészségesnek érzem magam éppen. :) Vannak nyavalyák, sokaknak van vakbele, veseköve, epeköve, minden hülyeség előjöhet, de ezek után még mehet tovább az élet. Ha harmonikus, kiegyensúlyozott életet élsz, kisebb az esélye bármilyen betegségnek, nem félni kell, hanem tenni ellene. Pihenni, motiváltnak lenni, mozogni és rendesen étkezni, szerintem ennyi kell.
2013. jan. 11. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Csatlakozom az elöttem szólóhoz!
2013. jan. 12. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!