Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Normális hogy ezt tettem vagy...

Normális hogy ezt tettem vagy korai?

Figyelt kérdés
tegnap este megtaláltam a G-pontomat és nyomogattam meg izgattam magam, de még csak 12 éves vagyok.jó érzés volt de baj hogy ezt tettem?:( korai?:(
2013. jan. 12. 13:04
 1/9 anonim ***** válasza:
43%
Amíg csak Magadnak csinálod, addig semmi baj!!! De másnak még jó pár évig ne engedd!!! :)
2013. jan. 12. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Oksii:DD
2013. jan. 12. 13:06
 3/9 anonim ***** válasza:
7%
Próbáld minél kevesebbszer ezt tenni és rágondolni, mert még korai és nagyon eltereli a figyelmedet más, sokkal hasznosabb dologról!
2013. jan. 12. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
7%
Korai...
2013. jan. 12. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
én 14 vagyok,de azért nem nyúlkálnék még a hüvelyembe Oo
2013. jan. 12. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
89%

hehe,ha már megtalálta és rájött,hogy ez jó érzés,akkor úgysem fogja abbahagyni azért,mert ti azt írtátok :D

Ez van sajna,a mai fiatalok egyre korábban fedezik fel ezeket :S De ő nem szexelt,csak saját magával játszott.ebben semmi rossz nincs szerintem.


Szerintem játssz vele nyugodtan,én is korán fedeztem fel ,hogy mi a jó ott lent. És aztán??!! Ettől még nem lesz se ribi se semmi rossz a kiscsaj :)

Nem kell reklámozni,maradjon ez a te titkod és tényleg,másnak még jóóóó 5-6 évig ne engedd,hogy arra tévedjen :)

2013. jan. 12. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
89%
Eltereli a figyelmét??! Szerintem nem attól fog pl megbukni a suliban stb, hogy esténként játszik egy kicsit magával!talán ha ne adj'isten bulizni meg piálni járna 12 évesen,na az elterelné a figyelmét! de ez nem hinném...
2013. jan. 12. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
koszii (:
2013. jan. 12. 19:25
 9/9 anonim ***** válasza:
77%
Szerintem nem korai, és teljesen normális. Elmúltak azok az idők, amikor ez bűnnek számított. Az első válaszadóval értek egyet: ez magánügy, ne reklámozd haverjaidnál. Fontos, hogy megismerd a tested minden területét, és hogy tudd, mi okoz neked ezen a téren örömet (nem mellesleg van feszültséglevezető szerepe is!). Így amikor első alkalommal lesz szexuális kapcsolatod, tudod, merre tereld a másik kezét, figyelmét, egyebét...:)
2013. jan. 12. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!