Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Lehet valami hormonzavar vagy...

Lehet valami hormonzavar vagy terhesség?

Figyelt kérdés

Én kb.3éve szedem a Miligest fogamzásgátló tablettát. A problémám az lenne, hogy a 9. napi tabletta kiesett a tartójából mikor ki akartam venni, nem találtam, így a következő napit vettem be a kiesett szem helyett. Ez miatt egy nappal előbb ért volna véget a havi gyógyszerszedésem, de pont azon a napon mire már nem maradt gyógyszerem megtaláltam a táskámban a kiesett szemet így, a 9. napit vettem be utolsónak. Tehát nem hagytam ki napot, szedtem folyamatosan.

Lehetek így terhes, vagy okozhat zavart a menstruációmban?


2013. jan. 12. 18:57
 1/3 anonim ***** válasza:
Nem ugyanolyanok a szemek?
2013. jan. 12. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
ha kombinált akkor fel lehet cserélni a napokat, azok csak azért vannak jelölve hogy lásd bevetted-e.
2013. jan. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

azt hittem jelent valamit, hogy hetenként különböző színűek.

a 9. napi pl. fehér, az utolsó héten viszont már sárgás színűeket szedek, azt hittem azért más a színűk mert más a hormontartalma, ezért gondoltam esetleg valamilyen zavarra majd.

2013. jan. 12. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!