Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Késik a menzeszem már 48...

Blázina kérdése:

Késik a menzeszem már 48 napja. Terhes nem vagyok, cisztám sincs. Akkor miért lehet ez?

Figyelt kérdés
Fogamzásgátlót szedtem,majdnem egy év után abbahagytam ezután a menzeszem késett(2 hetet) ezért elmentem nőgyógyászhoz.. cisztát alapított meg,de nem sokkal később megjött 01.27-én azóta nem volt menzeszem...csináltam tesztet nem vagyok terhes, dokinál is voltam se cisztám se babám...akkor mi lehet a bajom?Talán hormonzavar vagy valami komoly betegség?

2012. ápr. 14. 23:42
 1/7 anonim ***** válasza:

A tabletta miatt van.

Vagy egyszerűen még nem sikerült a szervezetednek újraindítania a ciklusodat, de majd feléled, vagy olyan hormonzavart csinált, hogy kezelést igényel.

Ha 3 hónapig nem jön meg, menj dokihoz és vizsgáltasd ki magad. És ne hagyd, hogy fogamzásgátlót sózzon rád.

Ha a tabletta szedése előtt is rendszertelen volt a ciklusod, akkor felesleges 3 hónapot várni, mehetsz rögtön.

2012. ápr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
nem fogytál sokat az elmúlt 1 évben?
2012. ápr. 14. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
A tabi előtt és alatt is normális volt a ciklusom.Hát sokat fogytam de nem hirtelen,meg többet is sportolok..lehet ez is hatással van rá
2012. ápr. 15. 00:47
 4/7 anonim ***** válasza:

Hát sokkal vszínűbb, hogy a tabletta utóhatása.

Ha 3 hónapig nem jön meg, keress egy normális dokit, aki foglalkozik a dologgal..

2012. ápr. 15. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:

Attól még ,megjöhet, hogy cisztád van. Megállapították utána, hogy nincs cisztád?

Nekem majdnem 6 hónapig nem jött meg, miután abbahagytam a gyógyszert, igaz, fogyóztam és edzettem is, cisztám is volt, de rendbe jött orvosi kontroll mellett, de nem kellett beavatkozni.

29 hetes kismama

2012. ápr. 15. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
A menzeszem után voltam dokinál és azt mondta már nincs cisztám.
2012. ápr. 16. 07:17
 7/7 A kérdező kommentje:
Elmentem dokihoz megint hát semmi rendellenességet nem talált csak a fészkeim nem tudom milyen módon de hormonzavart mutattak..elküldött vérvételre most várom az eredményeket
2012. ápr. 25. 11:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!