Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Menstruáció előtt néhány...

Menstruáció előtt néhány nappal jelentkező rettenetesen viszkető kiütések kezeken, karokon. Vajon mi lehet?

Figyelt kérdés

[link] (esetleg ez lehet?)

Volt valakinek ilyen betegsége?

Milyen orvoshoz forduljak? Múlt hónapban mikor előjöttek a kiütések elmentem bőrgyógyászhoz, aki megállapította hogy szúnyogcsípés... (December közepén, ráadásul nem is úgy néznek ki...) :S


2013. jan. 12. 19:48
 1/4 anonim ***** válasza:

Mióta áll fenn a probléma? Minden menzesz előtt jelentkezik, és máskor sosem, csak a vérzés előtt? Mikor kezdődik és meddig tart?

Nem szedsz vmilyen gyógyszert?

2013. jan. 12. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Szoptatom a kislányomat, múlt hónapban jött meg először. Akkor nem hoztam összefüggésbe a kiütést és a menstruációt, elmentem bőrgyógyászhoz aki azt mondta hogy szúnyogcsípés. (Na ehhez inkább nem fűznék hozzá semmit sem...)

Kb 6 napon keresztül szépen jöttek sorban, aztán megjött a menzeszem. Azóta nem lettek újabbak, így nem is mentem el másik orvoshoz. Ma viszont megint lett az alkaromon egy hatalmas folt, amiben több kis kiütés is van. Ha jól számolom szinte napra pontosan így volt előző hónapban is mielőtt megjött volna. Így esezmbe jutott hogy talán köze van egymáshoz a két dolognak...

Gyógyszert egyébként semmit nem szedek.

2013. jan. 12. 20:40
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia. Rájöttél hogy neked mi okozta? Most nekem is ez van. Nem szültem még és nem vagyok terhes. Kb 2 hónapja ez van. Nem durva de néha zavaró. Menstruáció elötti hetekben egy-egy pici itt ott. Pár nappal előtte egy-két alkalommal kb tenyérni a comb belső oldalán. Egy-két nappal előtte már nincs. Egy-ket óra alatt elmúlnak.

Aztán ha megjön nincs egy db se.

Ha elmúlik a vérzés újra elöjönnek. Itt ott picik. És inkább este.

2022. febr. 23. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Amit felülül belinkeltél… én is csak azt találtam.
2022. febr. 23. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!