Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől van fehérfolyásom? Már...

Mitől van fehérfolyásom? Már több mint egy hónapja, eddig nem foglalkoztam vele, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2013. jan. 12. 21:55
 1/6 anonim ***** válasza:
Egy pici mennyiség normális,ugyanis a hüvelynek van egy öntisztulási folyamata.Akkor van gond ha sárgás vagy zöldes szinű,szaga van,fáj éget viszket,alhasi fájdalom,esetleg voltál mostanában felfázva? Legbiztosabbat orvos tudna mondani,és te is megnyugodnál.
2013. jan. 12. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem fáj, szaga sincs, annyira nem is nagy mennyiség ha fogalmazhatok így, csak minden este látom, hogy ott van a bugyimban. :S Candidára is gondoltam már.
2013. jan. 12. 22:07
 3/6 anonim ***** válasza:
a gomba szint mindig viszket. szeritnem sima normális folyásod an. Sinte minden nőnek van naponta mivel igy tisztul a hüvelyed. De ha aggaszt menj el orvoshoz és ö meg mondja van-e valami gond. De a leírtak alapján szerintem nincs.
2013. jan. 12. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mert ha nem kellemetlen szagú és semmi tüneted nincs, akkor normális. Ez a folyás tisztítja és védi a hüvelyed a fertőzésektől. Egészen a klimaxig lehet naponta több-kevesebb folyásod. :)
2013. jan. 13. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
korod? menzesz?
2013. jan. 13. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
21 vagyok, a menstruációmmal pedig minden rendben
2013. jan. 16. 21:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!