Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Most mit csináljak? Légyszi...

Most mit csináljak? Légyszi normális válaszokat

Figyelt kérdés
Anyunak a lepedôjét összevèreztem...úgy. Most mit csináljak vele? Nem tudom kimosni mert annál hamarabb èszreveszi. Kèrlek segìtsetek!
2013. jan. 13. 07:42
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
31%
Hát ha van egy ugyanolyan akkor arra kicseréled és ezt majd suttyomba kimosod.
2013. jan. 13. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Istenem. Hát nem lehet neki őszintén megmondani? Nem bűnöztél, megtörtént. Aztán megtanít, hogy kell az ilyet foltmentesen kimosni. Hát ha ezt is félsz megmondani, akkor mi lesz a stiklikkel, amiért valóban felkaphatja a vizet? Bízz anyukádban! Vagy gondolod, hogy ilyenért is a plafonon lesz? Akkor itt anyukádban van a hiba.
2013. jan. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
95%
Nincs semmi gond, hiszen ez bárkivel megtörténhet.
2013. jan. 13. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
93%
2-es lehet hogy ez nem menstruációs vér és anyukába ágyába csinálni háááááát, nekem legalábbis ez ugrott be elsőre.
2013. jan. 13. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Azonnal tedd hideg vízbe, majd mosd ki, mi a gond ha észreveszi?
2013. jan. 13. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%
Én is hezitáltam az ...úgy jelentésén? Akkor ott volt más is, ha a "másik" értelemben vesszük az "úgy" kitételt. Na már most akkor eljött az ideje, hogy anyuka erről is tudomást szerezzen, és némi hasznos tanácsokkal lássa el kislányát, aki csak azért fél, hogy a lepedő olyan lett.
2013. jan. 13. 08:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
46%

4-es: tovább szövöm a lehetőséget - a kérdező nem is lány, hanem fiú. Hát így még cikibb a helyzet.

Keveset tudunk az esetről, hogy hasznos tanácsot adhassunk:)

2013. jan. 13. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
31%

Az tök lényegtelen hogy mit takar az az "úgy" :)

Vagy elmondod anyukádnak, vagy ha a helyzet azt kívánja, elhallgatod a történteket.

Kimosni mosógépben NEM lehet, mert megmarad a folt.

Gyorsan bedugod a kérdéses részt a csap alá, és HIDEG vízben áztatod kicsit, onnantól kezdve sima kézmosó szappannal is kijön a folt.


Mivel csak egy kisebb részt vizezel össze, lehet suttyomban szárítani.

De tényleg csak akkor ha annyira gáz a helyzet, egyébként mondd meg anyukádnak a dolgot.

2013. jan. 13. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
8-as vagyok, fontos hogy végig hideg vízzel dolgozz, mert a meleg víz belefixálja a vért az anyagba.
2013. jan. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
26%
Mennyi prűd fap*csa van itt
2013. jan. 13. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!