Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fertőzés, vagy allergia?

Fertőzés, vagy allergia?

Figyelt kérdés
Segítsetek kérlek! Már tettem fel egy kérdést tegnap, de nem jött válasz. Genitális herpeszről lenne szó. Előfordulhat, hogy herpesz esetén csak egyetlen egy hólyag van, vagy több szokott lenni? A hólyagok minden esetben fájnak, vagy csak a már kifakadt hólyag után maradt hegek fájnak? Mennyi idő után fakadnak ki a hólyagok? Okozhat valami más is egyetlen egy fájdalmatlan gombostűfejnyi hólyagot a hüvelybemenetnél a herpeszen kívül? Köszi a segítséget előre is!
2013. jan. 14. 08:03
 1/2 anonim ***** válasza:
Menjél el a nőgyógyászatra! Nem tudják itt megmondani ezt szerintem. Sürgősséggel elfogadnak ilyen esetben. Nem biztos, hogy herpesz. Egyszer nekem is volt egy db kinövés és szerencsére nem az volt.
2013. jan. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Megyek mindenképpen, holnapra kaptam időpontot, de addig megőrülök az idegességtől!
2013. jan. 14. 11:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!