Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Szeretkezés után felfázásos...

Szeretkezés után felfázásos tünetek, mit csináljak ellene?

Figyelt kérdés
szeretkezés után mindig voltak enyhébb tünetek de tegnap véres volt a vizeletem és nagyon szenvedtem, ma voltam dokinál de nem volt a vizeletben vér már ,elküldött h vigyek mintát vizsgálatra hátha van benne baktérium, mit csináljak hogy legközelebb ne forduljon elő? óvatosan csináljuk mindig.

#szeretkezésután
2013. jan. 14. 18:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Előtte mosakodj meg, közvetlenül utána pedig menj el WC-re és mosakodj.
2013. jan. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

A barátod is mosakodjon, és használjatok más fajta óvszert.

Érdemes tőzegáfonya kapszulát szedni.

2013. jan. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
fürdés után szoktunk együtt lenni
2013. jan. 14. 18:25
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez holyaghurut. Ecoli baci okozza. Nekem is regebben gyakran elofordult. En nalam azota nem jott elo, miota szex elott es utan pisilek(ha elotte nem is tudsz, utana mindig pisilj mert igy kimosod a bacikat). Jah es persze elotte-utana mosakodas. Igy tuti nem fog tobbet elojonni nalad.
2013. jan. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is a pisilős-mosakodós módszert javasolnám. Olyan intim lemosót használok, ami meggátolja a gombák és baktériumok szaporodását, frezyderm intim segítséget előtte és utána is. Így semmi bajom...
2013. jan. 15. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!