Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt még valaki akinek 14...

Van itt még valaki akinek 14 évesen még nem jött meg? Vannak még sorstársaim? 14/L

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 19:51
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
45%

Durván egy óra alatt nem érkezett válasz, lehet nem sokan vannak ilyenek. Kislány vagy. De majd leszel nagylány is.


Egyébként az ismerőseid, osztálytársaid közül mindenkinek "megjött " már?

2013. jan. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Igen, éppen ez akaszt ki, hogy má mindenkinek megjött az ismerőseim közül, akik hasonló korúak, már az osztályban is mindenki nagylány, meg a testvéreimnek is az egyiknek 12 és fél, másiknak meg majdnem 13 évesen jött meg. :|
2013. jan. 14. 20:49
 3/18 anonim ***** válasza:
48%
Nyugi, 16 éves korodig nem kell aggónod ha nem menstruálsz. :)
2013. jan. 15. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne higyj el mindent amit mondanak az osztálytársaid, sokan csak azért mondják, hogy nagyobbnak tartsák őket!
2013. jan. 15. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim válasza:
64%
hát csak ne nagyon várjad, itt vagyok 20 évesen és nagyon szenvedek vele... [egyébként nekem 15 évesen jött meg először]
2013. jan. 15. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
Teljesen rendben van ez, sok lánynak csak 16 évesen jön meg!
2013. jan. 15. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim válasza:
67%
Nyugi, addig örülj amíg nincs! Persze megértelek, én is 16 éves elmúltam amikor megjött. Már kezdett cikis lenni és sokat aggódtam, de volt a középiskolában egy egészségügyi vizsgálat és ott minden lánytól kérdezték, hogy mikor menstruált, én meg benyögtem, hogy én még nem...aztán megvizsgáltak és megnyugtattak, hogy hamarosan megjön..és úgy is volt! Szóval nyugi, van ilyen!!!
2013. jan. 15. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Kedves nem tudom hanyadik, attól hogy még sokan ezzel menősködnek hogy meg van nekik de mégsincs, nálunk ilyenek nincsenek, volt felvilágosítás, akkor is jelentkeztek hogy kinek van meg kinek nem, meg vizsgálaton meg kellett mondani hogy mikor jött meg, ha már megjött, meg nálunk ezt nyiltan beszéljük vagyis nem úgy, hanem vannak az osztályban baráti társaságok, és ha valaki kicsit ingázik két baráti társaság között akkor le tudja adni a drótot..vagyis így nem tudom elmondani milyen az osztályunk, de nálunk sose volt olyan hogy valaki menőzött volna vele, vagy kicikizték volna, hogyha valakinek még nem jött meg..
2013. jan. 15. 15:32
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

a mi osztályunk teljesen más origo a tiétekkel szemben. nálunk pont az volt/van,amit te leírtál,hogy nálatok mi nincs. de csak 1-2 lány ilyen,pont azok,akiknek még nem jött meg,de kamuzzák. :@

és nekem 14 évesen jött meg. lehet hogy az utolsó pillanatban fog,de szard le az egészet,úgyis akkor ha ha már nem foglalkozol a témával. tapasztalat. :)

2013. jan. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Akkor nektek egy jó osztályotok van, sajnos a mienk nem ilyen volt.
2013. jan. 15. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!