Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van itt még valaki akinek 14...

Van itt még valaki akinek 14 évesen még nem jött meg? Vannak még sorstársaim? 14/L

Figyelt kérdés

2013. jan. 14. 19:51
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:

nekem 15 évesen jött meg, már majdnem 16 voltam.én sosem vártam, vagy nem szégyelltem magam emiatt, bár egy kicsit tényleg rosszul éreztem magam nyolcadikban amikor az orvosi vizsgálaton hangosan kellett bediktálni, hogy kinek mikor jött meg, és csak nekem nem jött meg még akkor. de hát túltettem magam rajta.:P


szóval nyugi.:)

2013. jan. 19. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
be kellett diktálni? Oo nálunk ilyen nincs,szerencsére. minek kell egyáltalán,nem mindegy az?
2013. jan. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Én 14 vagyok legelőször a a szülinapom előtt egy honappal jött meg,és én is már kicsit cikinek tarottam ,mert az osztályban minden lánynak már meg volt.. :)
2013. jan. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
igen, be kellett diktálni:S Úgy, hogy mindenki hallotta, meg adtak egy kiskönyvet és abban volt egy olyan rovátka, hogy 'első menstruáció', és oda beírták ,hogy pl 12 évesen. Nekem azt írták be, hogy 13 évesen, hogy ne érezzem magam rosszul, gondolom, hát mondom lehet még megalázóbb ez a nap?.:P
2013. jan. 20. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
100%
én is a sorstársad vagyok! 14/L
2013. febr. 27. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%

#9-es vagyok.

érdekes módon múltkor én kérdeztem meg itt valakitől hogy tényleg be kellett diktálni. ehhez képest 1 hónapja pont megkérdezték a pontos dátumot a vizsgálaton.persze más lány nem volt ott. nekünk a dátum kellett,nem az hogy hány évesen. de így is ciki volt,hogy 14 múltam 3 hónapja amikor megjött. persze nekem állítólag az orvosok szerint megjöhetett volna 12-13 évesen,csak késett(hosszú lenne leírni).de ezzel még rosszabbul éreztem magam,hogy már esetleg beállhatott volna ha mondjuk 1,5-2 éve már megjött volna,nem most kéne szenvednem vele.

14L

2013. febr. 27. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim válasza:
100%
16 éves leszek idén. Tavaly februárban jött meg tehát akkor még 15 voltam. Úgy voltam vele, hogy sohasem jön meg. Már mindenkinek megvan. Bárcsak meglenne. És tudni fogod, hogy mikor készülj arra, hogy megjön. Előtte nagyon fogsz görcsölni. Ne aggódj ez végett. Nekem csak 1 éve van, de máris utálom. Tavaly még mondtam, h bár meglenne, ezt vsszavonom. Örülj, hogy még nincs meg :D Nekem csak az a rossz, h mindig attól félek, hogy majd átlátszik a nadrágomon. Csak ez a legnagyobb gondom :D Meg nyáron, ha mennék fürdeni, uhh. Ne aggódj, megfog jönni. Érezni fogod. Nekem pl. mindig pár nappal előbb görcsöl. Eleinte nem is lessz rendszeres. Meg amúgy mindenki azt mondja, hogy 28 naponként van. Nekem úgy van, h pl, minden hónapban 12.-jön meg. És nem minden hónap egyfoprma hoszzú amúgy.
2014. jan. 8. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim válasza:
Igen vannak sorstársaid! Én 14 leszek áprilisban és még nem jött meg. Az osztálytársaimnak már rég megjött pedig én sokkal fejlettebb vagyok. Nem tudom hogy igaz az hogy akkor fog megjönni az első amikor anyukádnak? Elég szar érzés hogy 7.-es vagyok és még nem jött meg.
2017. jan. 15. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!