Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Felfáztam sajnos ma kezdődött...

Felfáztam sajnos ma kezdődött olyan 5 fele. Csip, meg pisilhetnék érzésem van folyton:S Ha szedem rá az Apranaxot az 550 mg-os sötétkék fajtáját akkor az jó lehet rá?

Figyelt kérdés
Elvileg már ezt egyszer erre irta fel nekem az orvos, de nem vagyok benne bizos gyulladás csökkentő.Esetleg valami házi praktikák? szerdára elkéne mulnia utazom svájcba

2012. dec. 16. 22:37
 1/8 anonim ***** válasza:
59%

igyál nagyon sok folyadékot, napi akár 6L-t is, az kitisztít, fehigítja a vizeletet és nem is fáj annyira, vedelni! vedelni! vedelni!

ha elmúltál 18 akkor néhány sört is megihatsz, az nagyon jó vese tisztító

2012. dec. 16. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
59%

én a helyedben most bevennék egy apranaxot, meginnék egy csomó vizet és forró vizzel egy hosszút zuhanyoznék, reggel pedig elmennél rögtön az orvoshoz és iratnék fel valami gyógyszert. tudom, hogy nagyon rossz, nekem is többször volt már ilyen, mondjuk én ezüst kolloidot szoktam rá inni, de gondolom, az nincs otthon :)

esetleg kamillával is gőzölheted magad ott lent, azt én még nem próbáltam. Jobbulást

2012. dec. 16. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
59%

Van gyulladáscsökkentő hatása, de nem biztos hogy elég lesz.

Biztosabb lenne háziorvosoddal feliratni gyógyszert, hogy ne csak el legyenek egy kicsit nyomva a tünetek, mert kiújulásra hajlamos. Addig is C-vitamin nagy adagban vagy tőzegáfonya kapszula a sok folyadék mellett.

2012. dec. 16. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
nagyon szépen köszönöm a gyors válaszokat :) 2 orája vettem be apranaxot,most meg egy b6 vitamint,begubozva gubasztok:D Ugytudom a meleg is jo rá.
2012. dec. 16. 22:58
 5/8 anonim ***** válasza:
41%

A meleg az jó, B6: azt mire? vetted be, hányingered van?

B vitaminok nem az igaziak ilyenkor, mert a húgyhólyag nyálkahártyáját irritálják.

2012. dec. 16. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
gyomorfertőzésem volt:S felirta az orvos
2012. dec. 16. 23:19
 7/8 anonim ***** válasza:
A 3. válaszolónak van igaza! Menj orvoshoz!
2012. dec. 17. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
41%
Erre nem apranax kell, hanem ANTIBIOTIKUM!!!! Bakteriális fertőzés okozza a gyulladást. Háziorvoshoz menj el reggel, ő felír rá gyógyszert. Ha csak apranaxot képes írni, akkor urológiára menj és cserélj háziorvost!
2012. dec. 17. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!