Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hónalj fájdalom mell körül!...

Hónalj fájdalom mell körül! Mitől lehet?

Figyelt kérdés

Nagyon fáj a hónaljam, mint ha gyulladt lenne az izom,vagy izomláz, vagy egy nyirokcsomó, vagy én nem tudom. Melltartótól, iomhúzódástól , izomláztól 100%hogy nem. A melleim körültől kezdődik az egész hónaljamban, + ahol a mellemtalálkozik a hónaljjal.

Az is eszembe jutott hogy TERHESSÉG elején volt valakinek ilyen? mert nem tipikus az fix.

És a jobb honaljamban hol érzek, hol nem érzek valami kemény babszemnyi göböt. De szűrtüsző, meg hálIstennek daganat tutira nem, és csak 20 leszek még csak. szóval mi a vélemény??? köszi!



2013. jan. 15. 12:12
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
56%

Honnan tudod ennyire hogy daganat biztos nem?

Nyirokmirigy rák első jele.


De valószinűbb hogy begyulladva vannak a melledben levő mirigyek,ami kiérződik a hónaljadig,orvos tudja megmondani.

2013. jan. 15. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
87%
Ne ijesztgesd szegényt!
2013. jan. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
mert mindkettő , meg gyulladt érzés, meg az ilyen korban nincs. De mitől lehetnek gyulladt a mellbena mirigyek?
2013. jan. 15. 12:44
 4/15 anonim ***** válasza:
72%

Évfolyamtársam 21 éves,most lett vége a kemósorozatnak nyirokmirigyrák miatt,hónaljnál indult.

Kevés az esély,de megvan.


Egyébként gyulladt akármitől lehet a mellmirigy,nekem pl fogamzásgátlótól lett az,kiérzem a hónaljamra is időnként.Gyógyszer nincs nagyon rá,fogamzásgátlót kellene abbahagyni.

Neked is okozhatja bármi,gyógyszerallergia,nemtudom,orvos tudja.

2013. jan. 15. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
jó, köszi. Hát attól idáig nem féltem, de persze jobb vigyázni, remélem nincs gond... és nem rák.... :( azért köszi..
2013. jan. 15. 13:15
 6/15 anonim ***** válasza:
84%

99,999999% hogy nem rák!

Olvass utána a neten a rák gyakoriságának, kor szerinti megoszlásának, stb.

Természetesen nem zárható ki, mint ahogy az sem, hogy holnap a fejedre esik egy cserép egy háztetőről és meghalsz..

csak ugye, azért nem valószínű.

2013. jan. 15. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
rendben köszi!
2013. jan. 15. 15:13
 8/15 anonim ***** válasza:
70%
Legegyszerűbb ha elmész orvoshoz.
2013. jan. 15. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
71%
nekem hónalj stiftől,és a borotválástól jött ki a nyáron,eddig sosem volt ilyen gondom.Ha fáj,akkor nem rák,nyugi
2013. febr. 2. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
köszi!!!!!!
2013. febr. 3. 03:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!