Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Saforelle intim lemosó....

Saforelle intim lemosó. Használta már valaki? Vélemény?

Figyelt kérdés
Folyton kiújuló fertőzés miatt szeretném kipróbálni, járok vele orvoshoz, de mindig csak ideig-óráig tudott segíteni. Jókat olvastam róla, mégis érdekelne néhány személyes tapasztalat. Előre is köszönöm :)
2013. jan. 15. 23:46
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Jó! de nem szabad huzamosabb ideig használni
2013. jan. 16. 00:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod :) Meddig érdemes használnom? Amíg teljesen tünetmentes leszek? Ilyenkor minden este fürdésnél kenjem át vele magam, vagy hogy érdemes használni? Tusfürdő helyett vagy mellett jobb? Bocsi a sok kérdésért,és előre is köszi :)
2013. jan. 16. 00:15
 3/10 anonim válasza:
Szia! Nekem is ilyen problémám volt..Én szeptember óta használom,azóta semmi bajom:-) Nekem úgy vált be,hogy csak ezt használom,semmi tusfürdő.
2013. jan. 16. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Szia, én nem használtam. Viszont ha huzamosabb ideig nem szabad használni, akkor tudok másik nagyon jó intim lemosót, ha érdekel. Ezt minden nap lehet használni.
2013. jan. 16. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm mindenkinek. Ma megvettem egy kis kiszereléses Saforelle-t, de nem tervezem huzamosabb ideig használni, ha már többen nem ajánlják.


Kedves utolsó, megadnám annak a lemosónak a nevét, amit lehet minden nap?


Mindenkinek köszönöm :)

2013. jan. 16. 13:11
 6/10 A kérdező kommentje:
Mármint azt nem ajánlják,hogy sokáig használjam, nem magát a lemosót :) Így ezt használom addig mindenképp, míg nem leszek tünetmentes :)
2013. jan. 16. 13:12
 7/10 anonim ***** válasza:
Én minden napra frezyderm ph4 lemosót használok, mert én is nagyon érzékeny vagyok, nagyon könnyen összeszedek minden fertőzést...
2013. jan. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem a saforelle az egyetlen, ami bevált. Gyógynövényes, szerintem szuper. Ezt pont lehet naponta használni, sok másikkal ellentétben (lactacyd pl). Egyébként a napi használat tünetmentes időszakban ettől függetlenül felesleges, én 2-3 naponta mosakszom azzal, egyébként meleg víz.
2013. jan. 16. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Nekem a patikus azt mondta nyugodtan használjam mindennap:-)


Nem érzem,hogy bármi hátránya lenne.

Tegnapi 08:52es

2013. jan. 17. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm lányok a válaszokat és tanácsokat :) Megvettem, és el kezdtem használni. Nagyon kíváncsi leszek, remélem segít. Az illatát imádom, csak segítsen is :) A mindennapi használatot még meglátom, mennyire és milyen gyorsan hat. Köszönöm még egyszer mindenkinek :)
2013. jan. 17. 22:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!