Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Más is így használta a Betadin...

Valaki : kérdése:

Más is így használta a Betadine hüvelykúpot?

Figyelt kérdés
A nőgyógyász bakteriális fertőzésre írta fel, és azt mondta,hogy Három hónapig használjam, menstruáció után 5 napig, a következő hónapban is ötöt, az utsolsó, harmadik hónapban pedig négyet. Szerintem ez marhaság, mert már elhasználtam az első ötöt, és nem javult semmit, meg aztán ennek így mi értelme? Nem bízom meg az orvosban, de nem volt másik...

2012. okt. 24. 16:40
 1/4 anonim ***** válasza:
Menj el egy másikhoz, mihelyt lehetőséged lesz rá. Én folyamatosan szedtem, míg el nem fogyott.
2012. okt. 24. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És mehetek most is,hog elvileg már elkezdtem használni azt a gógszert?
2012. okt. 24. 18:59
 3/4 anonim ***** válasza:
Persze, megmondod, hogy hogy kellett használnod, de nem segített.
2012. okt. 25. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Én erről még nem hallottam, de arról sem, hogy az orvos ezt adja... Menj el másik orvoshoz, hátha az meg is akar majd gyógyítani. :) A hüvelyflórádat meg próbáld megerősíteni, ha szeretnéd, tudok segíteni a témában.
2012. okt. 25. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!