Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehetett, hogy este...

Mitől lehetett, hogy este elalvás előtt egy pillanatra beleremegett az egész testem? Volt már ilyen régen is csak nem ilyen nagy.!? Valami komoly?

Figyelt kérdés
Előre is köszönöm a válaszokat!
2010. máj. 10. 10:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Alvás előtti pillanatokban nagyon gyakori ez az izomreakció.Esetleg fel is ébredhetsz rá,pár pillanattal az elalvás után.
2010. máj. 10. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Mivel az elalváskor vagy ha fáradt vagy az izmok és idegsejtek elernyednek igy ez normális is de azthiszem erre szokták mondani az emberek hogy majd öszeesik a fáradtságtol :)
2010. máj. 10. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Páromnak és nekem is elalvás előtt "beleremeg" az egész testünk,de nekünk az orgazmustól van.

Viccet félre téve szerintem, szedjél evés után MagneB6-ot,3 havonta egy egész dobozzal-ez nem gyógyszer ugyebár-



Ha nőnemű vagy javaslom mensi alatt -mindíg csak egy hétig-szedjél vasat ,foszfort,cinket...Drogeri Markban egy kapszulában megtalálható kedvező áron.

2010. máj. 10. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A fáradtság,kimerültség lehet vérszegénységtől,vas hiánytól.

Az izomgörcsökre-amit pár hónappal izomrángás előz meg-magnéziumot javasolnak a dokik.

Érdemes sok spenótot enned ha szereted,fekete szedret,gránát almát,házi akácmézet,és halat javaslok.

Sok friss saláta,gyümölcs jót tesz.

Igyál napi 2 liter buborékmentes vizet-ha forróság lesz nyáron mehet 3 liter is.Egyél mellette tojást-Sóval!-a többi élelem mellett.

Mozogj a jó levegőn.

2010. máj. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2010. máj. 10. 11:17

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!