Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Van e korhatár a fogamzásgátló...

Van e korhatár a fogamzásgátló tabletta szedésének? Minden fele képen magán nőgyógyászhoz mennék.14/L

Figyelt kérdés

2013. jan. 16. 19:16
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
Ha rám hallgatsz,akkor 14 évesen nem kezded el szedni a tablettát.De még később sem.De 14 évesen még szexelni sem kellene....
2013. jan. 16. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
32%

szerintem nem kellene még neked fogamzásgátló tabletta...

nem is kellene még rosszalkodnod xd

végső esetben a hüvelygyűrű...

2013. jan. 16. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
92%
14 evesen csak akkor irjak fel, ha pl rendkivul eros menstruaciod van ami mar hatraltatja a normalis eletet. Fogamzasgatlas miatt 16 a legkorabbi, amikor adnak. Ne tedd tonkre a szervezeted. Arrol nem is beszelve, hogy a nemi elet nem neked valo ennyi idosen
2013. jan. 16. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
62%
Nekem is felirták 14 évesen- S azért mert irtózatosan pattanásos voltam s ez a gyógyszer amit ettem rendbetette a ciklusom is és a pattanások is elmultak. Ma már tudom hogy annak a g0yógyszernek a fogamzásgátlás csak a mellékhatása. Ezt ma már csak szépség fogamzás gátlónak hivják. Ez a Diane35. Egyébként nem vagyok öreg szerintem,27 vagyok. Egyébként rendes foogamzságátlót amikor már kellett 17 évesenn irt fel a nődokim.Mai napig hozzá járok. Ő is ma már magán nődoki..
2013. jan. 16. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Akkor írják fel ha legalább 2 éve rendszeres a menstruáció.
2013. jan. 17. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Nagyon fiatal vagy még, ha valamilyen oknál fogva mégis felírná a doki, az nagyon nem tenne jót az egészségednek!
2013. jan. 17. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszokat.
2013. jan. 17. 12:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!