Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Állítólag a kicsit magasabb...

Állítólag a kicsit magasabb TSH szint több tünetet okoz, mint a nagyon magas?

Figyelt kérdés
Ez tényleg így van? Nekem 11-es volt amikor elkezdtem a gyógyszert szedni, most 4,5, de nagyon rosszul érzem magam már hetek óta.
2012. nov. 13. 21:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
A hormonpótlás tüneteit érzed szerintem. Az endokrinológust fel kellene keresni.
2012. nov. 13. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Azt mondta csökkentsem az adagot ,de azt nem mondta hogy jobban leszek-e tőle :(
2012. nov. 13. 21:10
 3/16 anonim ***** válasza:

"de nagyon rosszul érzem magam már hetek óta."

Ez mégis mit takar?

2012. nov. 13. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Már hetek óta gyenge vagyok , nem tudok felmenni egy lépcsőn mert szinte elájulok, remeg kezem-lábam. Az elején nem mondta az orvos hogy mondjuk fél szemmel kezdjem vagy kevesebbel, egyből 1 egészet szedetett velem. Ez is baj lehet?
2012. nov. 13. 21:12
 5/16 anonim ***** válasza:

1-es vagyok

Hány mikrogrammossal kezdted?

2012. nov. 13. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
50-el kezdtem napi egy szemmel
2012. nov. 13. 21:21
 7/16 anonim ***** válasza:
100%

Az pedig jó, ennyi a kezdő adag / gondolom azért vagy 60 kg/ , de miután tüneted van ezért lehet csökkenteni, felezni.

Lassan javulni fognak ezek a remegős,ideges tünetek.

2012. nov. 13. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

És tényleg javulni fognak? Több hét is lehet?

Mert tényleg nagyon rossz. Ha már te legalább meg tudsz nyugtatni az jó lenne, mert az orvosoknak eddig nem sikerült.

2012. nov. 13. 21:29
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

Lehet, hisz a szervezetednek újra hozzá kell szokni a tiroxinhoz, ami egy ideje már hiányzott és most pótolva lett illetve lesz.Persze a labort kell nézni rendszeresen és ha emelni kell lehet nálad majd csak nagyon óvatosan , csak negyed tablettával lehet és azt is csak 4-8 hetente.

Nagyon érzékeny műszer a mi hormonrendszerünk és ezt most Te érzed is.

2012. nov. 13. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Szerintem a háziorvosom nagyot hibázott az elején,, amikor nem ezzel kezdte, amit Te és nagyjából minden tapasztalt mond, hogy negyeddel kellett volna kezdenem és nagyon-nagyon lassan emelni. Én úgy érzem most ennek a terhét nyögöm. Most akkor negyedeket fogok szedni csak. Nem is gondoltam h ez lesz belőle :( Főleg még az sem derült ki, hogy autoimmun-e még ultrahang is csak jövő héten lesz. Teszem hozzá hogy aug. elején derült ki a magasabb 11-es tsh. ez azért vicces. Lehet ha az elején kicsivel kezdem, ezen az egészen át sem megyek :(
2012. nov. 13. 21:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!