Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nekem van egy szemolcsom...

Nekem van egy szemolcsom evvel nincs baj csak avval van hogy a bal mellemen van es mivel kozel van szivemhez felek mert allitolag rakot lehet tole kapni ez igaz?

Figyelt kérdés
a tanarnom szerint az ilyennel jobb minel elobb orvashoz fordulni mert ha baj van vele akkor le kell vagatni de sajnos nekem eddig soha semmilyen erzestelenito nem hasznalt es allitolag ezt nem lehet altatva csinalni
2013. jan. 11. 14:35
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha neked semmilyen érzéstelenitö nem hat, akkor te egy földönkivüli vagy. Talán a Galaktikus GYK-n kérdezz.
2013. jan. 11. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
89%
Épeszű orvos ilyen műtétet nem csinál altatásban.A hisztériára nem hat az érzéstelenítő valóban!Rákot bármikor lehet kapni az a szív közelségére nincs hatással.
2013. jan. 11. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!