Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Kb négy hete megvan és nem...

Kb négy hete megvan és nem tudok mit csinálni, nagyon erős. Mi lehet a probléma?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Az lenne a probléma, hogy már kb. négy hete megvan, és nagyon erős a vérzés. Szóltam már anyukámnak is lesz is időpont a nőgyógyászhoz, de kicsit parázok... Beszélgettem néhány ismerősömmel a témával kapcsolatban és kaptam néhány igen érdekes választ. Pl.: felfázás, hormonális probléma, stb. Szerintetek mi lehet?????? :\
2013. jan. 18. 13:28
 1/10 anonim ***** válasza:

Vagy ciszta, mióma, meg még sok más gond.

Amúgy mikorra kaptál időpontot? Mert azért egy 4 hetes vérzésnél nem biztos, hogy ajánlatos még napokat vagy heteket várni, lehet azonnal kéne menni, mert lehet ez is már sürgős esetnek minősül.

2013. jan. 18. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Jövőhét keddre van időpontom. 15/L
2013. jan. 18. 13:37
 3/10 anonim ***** válasza:
Már 10 nap után orvoshoz kellett volna menned! NE VÁRJ TOVÁBB!!!
2013. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Bizony, bizony ez sürgõs eset, hogyan az anyud nem vitt el rögtön. Még vérveszteséged is lehet, nagyon meggondolatlan az anyud, veszéyes azonnal menjél orvoshoz!
2013. jan. 18. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Hétvégén nem rendel a nőgyógyászom. :(
2013. jan. 18. 13:44
 6/10 anonim válasza:
Az én barátnőmnek is ez a problémája; neki azt mondta az orvos, h vashiánya van.
2013. jan. 18. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Hát köszi remélem tényleg csak valami vashiány vagy felfázás és nem ciszta vagy valami ilyesmi :)
2013. jan. 18. 13:54
 8/10 anonim ***** válasza:
Nekem volt cisztám,nekem nem jöt meg olyankor vagy késett.Ez inkább hormonzavar lehet.De ilyen sokáig tartó vérvesztés nagyon veszélyes.
2013. jan. 18. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
már rég elkellett volna menni rovoshoz, mert következményekkel is járhta. ne várj az orvosra ez sürgősségi dlog. Tini ambulancián azonnal megvizsgálnak vagy az ügyeleten lévő nőgyógyász. Ez nem játék, Anyukádnak már rég elkellett volna vinnie orvoshoz, nagyon felelőtlen.
2013. jan. 18. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mikor voltál utoljára nőgyógyásznál? Akkor minden rendben volt?
2013. jan. 19. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!