Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hüvelygomba gyógyszerrel és...

Hüvelygomba gyógyszerrel és házilag is?

Figyelt kérdés

Visszatérő hüvelygombám van, az előző orvosom félvállról vette a dolgot, csak Gynoflort írt a hüvelyflóra helyreállítására, de menzesz után ismét előjött... Most az új orvos Clion D-t írt, Nizoral kenőcsöt, és Fluconazolet. Olvasgattam egy csomót a témában, és vettem grapefruitmag cseppeket is, és cickafarkteát.. Valamint elkezdtem natúr joghurtot fogyasztani..

Így gyógyszer mellett kúrálhatom magam házilag is a cseppekkel és a teával, vagy csak a gyógyszereket használjam?


2013. jan. 19. 14:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Kipróbálhatod, de semmit nem fognak érni, ellenben nagyon jó üzlet annak aki eladja. Ilyenkor csak a gyógyszer használ, főleg visszatérő esetén.
2013. jan. 19. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

A fehérneműid alapos kifőzése sem árt, valamint minden nap vegyél tiszta nadrágot!

Én ajánlom Neked a Canesten kúpot. Egy próbát megér. Használj el belőle 2 dobozzal legalább.

2013. jan. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A Fluconazole széles körű gombás fertőzésre való gyógyszer, mivel nem csak candida gomba létezik, éppen ezért a Canesten, ami csak candida gomba ellen jó, ezért nem egy jó tipp, mert ha nem candida gombával van dolga a kérdezőnek, akkor semmit sem ér.

A Klion-D az pedig trichomonas fertőzésre van, az pedig nem egy tipikus gombás fertőzés, arra pedig főleg nem jó a Canesten, illetve egyéb más házi módszer.

A Gynoflor pedig nagyon jó a hüvelyflóra helyreállítására, csak nem biztos, hogy elég az 1 doboz, ha ilyen széleskörű a kezelés.

A natúr joghurt nagyon jó, mivel ezek a gyógyszerek szintén hatnak a gyomorra, de nagyon kevés a természet adta lehetőség ilyen erős gyógyszerek ellen, így ajánlok inkább helyette valami probiotikumot, mert az hatásosabb lesz.

2013. jan. 19. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! Nem tudom, nézi-e még vki, de most nagyon rosszul érzem magam, olyan mintha lázas lennék, de nem vagyok, és kicsit szúr a mellkasom, meg nagyon gyenge vagyok, és a fejem is fáj kissé, lehet ennek köze a gyógyszerekhez? :S
2013. jan. 19. 19:13
 5/6 anonim ***** válasza:

Szia!

Olvasd el a mellékelt betegtájékoztatót, ha a mellékhatások közt szerepel valamelyik tünet, akkor inkább hagyd abba, lehet, hogy érzékeny vagy rá, de az is lehet, hogy mást is 'összeszedtél'. Azért, mielőtt abbahagyod, telefonálj rá az orvosra, aki felírta, hogy pluszba még ez a problémád jött elő, mit tegyél?

Amúgy, a cickafarktea jó. Csinálj ülőfürdőt! A lehető legcsodásabb növény! Persze, csak akkor ülőfürdőzz, ha már elhasználtad a kúpokat!

Jobbulást! :)

2013. jan. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem tudom a visszatérőn mennyire érted a visszatérőt, ennél a kérdésnél az utolsó választ én irtam. Ha olyan komolyan van problémád mint nekem volt akkor tégy egy próbát, ha csak itt ott tér vissza akkor a gyógyszerek amit belsőleg alkalmaznak segiteni fognak.


http://www.gyakorikerdesek.hu/egeszseg__nok-egeszsege__39013..

2013. jan. 22. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!