Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért lehet az, hogy kéthetent...

Miért lehet az, hogy kéthetente vérzésem van?

Figyelt kérdés

Már pár hónapja ez megy, és előtte megjött rendesen, de most egyre jobban zavaró. Nincs semmi előjele (ellentétben azzal mikor havonta jött), és elég enyhe, de így is egy hétig tart. Persze, mondanátok, menjek orvoshoz, de még azt se tudni mikor jön meg, így kár időpontot kérni. Esetleg tud valaki valami természetes gyógymódot, vagy ötlet hogy mi lehet a bajom?


19/L



2013. jan. 19. 18:23
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
tök mindegy mikor jön meg,menj el vele orvoshoz!
2013. jan. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Erre mást nem lehet mondani, cak azt, hogy menj el az orvoshoz. A ciklus beállítására nincs otthoni gyógymód, lehet,hogy komolyabb hormonális problémád van és ezt interneten nem lehet elintézni.


21/L

2013. jan. 19. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:
menj el!a doki hidd el vizsgált már vérző nőket!pl a spirált is akkor teszik fel...nem ciki,nyomás mert nagy baj is lehet!!
2013. jan. 19. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Én is úgy voltam orvosnál, hogy véreztem már 10 napja és simán megvizsgált. Mindenképp menj el bármikorra is kapsz időpontot. A nőgyógyászat egyik szakterülete a vérzés zavarok és annak ellátása .A gyakori egy hétig tartó vérzés miatt vérszegény is leszel hamarosan.

Itt nem tudunk pontos tanácsot adni. Lehet, hogy van petefészek cisztád, ami hormont termel és azért vérezgetsz össze-vissza.

2013. jan. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Jaj ne..:( csak a cisztát ne. :(

Félek az orvosoktól, de mindenféle szakterületűtől...már egyszer mentem el amúgy ilyen gonddal, és valami gyógyszert felírt, mert gyulladást is talált meg fertőzést is.

De hogy most mi a baj, nem tudom :( ismét?

2013. jan. 20. 00:25
 6/7 anonim válasza:
46%

Lehet rák. Tegyél rá borogatást varjúköpetből, bolhanyakból, rozmár seggből, és alabamai szárnyas varánusz heréből az majd segít.

Allakakbarr :DD

2013. jan. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
kösszi, igyekszem!! xDDD
2013. jan. 22. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!