Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » MIért szurkál a mellkasomba?...

MIért szurkál a mellkasomba? MItől lehet,?

Figyelt kérdés
30 éves vagyok, 10 évig dohányoztam, 2 hónapja szoktam le teljesen. Az elmúlt egy hónapban meg voltam fázva, rengeteg váladékot köhögtem fel, aztán letapadt s szedtem egy hétig rá antibiotikumot és ambroxolt. A köhögés megszünt de hasogat, szurkál a mellkasom hol bal oldalt hol középen, hol a mellem alatt, itt-ott össze-vissza, néha a hátamba is. A háziorvosom javasolt mellkasröntgent de azóta kiderült hogy állapotos vagyok, 5 hetes. Így felhívtam a röntgent és így nem csinálják meg. volt másnak hasonló?? MItől lehet? Tüdőbajom lehet? Légvételnél köhögésnél nem fáj, csak spontán ha ülök vagy fekszek, nem is minden nap egyformán, de most délután nagyon gyakran, tegnap szinte semmi. Aggódom magam miatt is és a babám miatt is. :(
2013. jan. 19. 21:07
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!