Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nem merek orvoshoz menni...

Nem merek orvoshoz menni félek a válaszoktól. Szerintetek ezek a tünetek mire utalnak?

Figyelt kérdés
21éves lány vagyok,kb már 3 hete van olyan panaszom hogy fáj mind 2oldalt a petefészkemm,de a méhem is ,a hasam alja is de eléggé ..nyilallik a hasamba sokszor,kb 1héten keresztül mikor mentem pisilni olyan érzésem volt mintha lezsibbadtam volna ott lent és alig bírtam pisilni a görcsökről meg nyilallgatásokról nem is beszélek inkább mert sokszor meg kell valahova kapaszkodnom míg el nem múlik a méhemben a nyilallás ..mensesem is elég furcsán volt meg a hónap elején...most meg már a melleim is fájnak kb.2napja...tartok terhességről,nem védekezünk de viszont nem megy belém a párom...ma meg a szívem alatt a hasamban éreztem fájdalmat,meg a köldökömből is szokott valami fehér váladék jönni mintha be lenne gyulladva....tele vagyok panasszal nem tudom hova forduljak félek hogy valami komolyabb baj van a méhemmel,vagy hogy mell rákom van,na meg ott a terhesség is....
2013. jan. 21. 00:12
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Elsősorban menj nőgyógyászhoz. A homokba dugom a fejem mentalitás itt bazira nem fog segíteni, ilyen tüneteket akár egy sima petefészek gyulladás is okozhat, aztán verheted a fejed a falba, hogy minek húztad ennyi ideig a szenvedésed. Ha meg komolyabb lenne a baj, hát nagyon fog segíteni ha ülsz a problémán és várod, hogy elburjánzon. A terhességre is igaz ez. Ha nem veszel tudomást róla majd, nem is lesz belőle semmi... És ismét el kell mondani, hogy a megszakításos védekezés nem védekezés...

Második körben meg egy pszichológust ajánlok hipochondria miatt.

2013. jan. 21. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
:) Tudom igazad van húzom halasztom az az igazság dolgozok és azért sem volt eddig időm elmenni de holnap el megyek a nőgyógyászhoz bár szerintem magán orvoshoz kellene mennem mert az egészségügyi központban leszarják az embert...a pszichológusról meg annyit hogy pánikbetegséggel küzködök már kb 4éve szóval ez nálam nem meglepő ha beképzelek magamnak betegségeket,de hidd el a pszichológus nem volt nagy segítségemre minden az agyban dől el :)
2013. jan. 21. 00:58
 3/6 anonim ***** válasza:
Az egészséged mindennél fontosabb legyen! Ha halogatod a dolgot, akkor a kisebb bajból lehet nagyobb, amit már nehezebb gyógyítani. Minél hamarabb mész el, annál könnyebben rendbe jössz.
2013. jan. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Csinálj egy terhességi tesztet, akkor megnyugodhatsz, hogy valószínű petefészek gyulladásod van. Mondjuk ez sem megnyugtató, de fogsz rá kapni gyógyszert és rendbejössz.
2013. jan. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Voltam tegnap nőgyógyásznál...ultrahangra küldött holnap megyek És kiderül :)
2013. jan. 22. 23:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Na, mi volt a dokinál?
2013. jan. 28. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!