Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Miért van ilyen szaga a...

Miért van ilyen szaga a vizeletemnek?

Figyelt kérdés

Semmi jele nincs, hogy fertőzésem lenne, vagy felfáztam volna. Annyira büdös, hogy mindig fújnom kell légfrissítőt, mikor elmegyek pisilni! Szóval mások biztos nem érzik, de engem nagyon zavar.


Mitől lehet? 25/N


2013. jan. 22. 09:22
 1/10 anonim ***** válasza:
A "büdös" nem nyujt semmiféle támpontot. Milyen jellegü a szag? Biztos, hogy a vizelet szaga?
2013. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Mennyit iszol naponta?
2013. jan. 22. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:

Büdössajt szaga van komolyan!

2-3litert megiszok egy nap (teát, vizet)

2013. jan. 22. 09:40
 4/10 anonim ***** válasza:
Antibiotikumot szedsz? Esetleg spárgát ettél? Ezektől tud nagyon szúrós, büdös lenni. Színe változott?
2013. jan. 22. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Fürödj le alaposan, hogy egyéb esetleges szagok ne zavarjanak bele. Nyulj fel magadnak és szagold meg, hátha mégis a hüvelyböl jön? Ha mindent kizártál és egyértelmü, hogy a vizelet szaga ilyen, akkor meg irány a doki. Fehérje van vszinüleg a vizeletedben. Nem jo jel!
2013. jan. 22. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Folsavat szedek csak.

Biztos hogy a vizeletem, mert szagoltam a wc felé és áradt a bűz...

Elmegyek dokihoz, csak nagyon kíváncsi vagyok mi lehet!

2013. jan. 22. 09:52
 7/10 anonim ***** válasza:
Terhes vagy? Nekem akkor vált erősebb szagúvá, de hamar elmúlt kb 14. héten.
2013. jan. 22. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Péntekre nem várom! Ez lehetséges?
2013. jan. 22. 10:02
 9/10 anonim ***** válasza:
A foszfátban, nitrátban gazdag étel vagy B-vitamin is befolyásolja a szagát.
2013. jan. 22. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Anyagcsere betegség is lehet, habár ahhoz fiatal vagy még. Kell nézetni vérképet, hogy a húgysavszinted rendben van-e? Nekem is ez volt. Azért nem jelenti azt, hogy nálad is ez van. Lehet terhesség, vagy kevés folyadék bevitele, sok hús fogyasztása. Mindenesetre ne kezdjél hús diétába amég a vérkép el nem készül, mert hamis erdményt adhat.
2013. jan. 22. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!