Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 21 éves vagyok, és az a...

21 éves vagyok, és az a panaszom, hogy úgy érzem mindig pisilnem kell, miután pisiltem utána is. Csak az a probléma, hogy nem csíp, meg nincs rossz szaga a vizeletemnek sem. Mi bajom lehet?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
Csak enyhén felfáztál, velem is szokott ez történni.
2009. jan. 21. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szia! Velem is úgyanez van. Kb 10 évvel ezelőtt pánikbetegséget állapitottak meg. Kezdetben nem ez volt a tünetem, hanem ha járműre kellett szállnom /busz,metro/ heves szívdobogásom lett, ájulásérzés, hányinger. Ez a tünet, hogy állandóan pisilnem kell, később jelentkezett. Pszichiáterhez jártam aki gyógyszert irt fel. Ez enyhitette ill. megszüntette a tüneteket. Babát szeretnénk ezért abbahagytam a gyógyszereket. Persze a tünet visszajött. Ekkor kerestem fel egy kineziologust aki segitett abban, hogy elhagyjam a gyógyszereket. Néha utazáskor még rám tör a pisilhetnék, de már egész jól tudom kezelni. Igaz általában vonattal utazom /ugye azon van WC/ és ismerem az összes illemhelyet amerre eddig jártam.

Nem biztos, hogy Veled is ugyanez a helyzet, de járj utána.

2009. jan. 22. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

En nemek ugyanez a problemam!El is mentem orvoshoz...tobb vizsgalatot kovetoen meg is lett az eredmeny:Kisebb a hugyholyagom mint az atlag,igy alltalaban tobbet jarok wc-re mint masok es igy fordulhat elo,hogy kozvetlen a pisiles utan is pisilnem kell!Ha visszaulsz a wcre es tudsz par cseppet pisilni ujra akkor nagy eselyel megnyerted a kis holyaggal szuletest!Ez nem fog nagyobb gondot okozni az eletben Neked szoval nem kell aggodni!

Remelem tudtam segiteni!:)

2009. jan. 23. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!