Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Nektek hány napra jött meg a...

Nektek hány napra jött meg a második menstruációtok? Mennyire volt erős az első?

Figyelt kérdés

Csak mert nekem az elsõ olyan erõs volt hogy óránként kellett cserélnem az éjszakai betétet, és éjjel átáztam de még a matracom is tiszta vér lett...Ez normális? Elvileg a "peteérésem" szerint kb. 24 vagy 25-én kéne megjönnie, tudom még nem biztos. De már most fájdogál a hasam az elsõnél annyira görcsöltem gyógyszer mellett hogy nem bírtam járni.

12/L (Elõre is köszi a segítséget és beteg vagyok ezért nem vagyok suliban)



2013. jan. 22. 10:56
 1/3 anonim ***** válasza:

Én is beteg vagyok. (18L:D)

Nekem személy szerint a másodiknál közel 10 napot csúszott. És nekem is olyan erős volt, hogy átáztam nem is egyszer. Akkor olyan betétet vett anya, ami kb ilyen XXXXXLes:D Szóval, hogy a legnagyobb. Olyankor aludni sem tudtam, mert féltem, hogy megint bekövetkezik-egy csomószor elmentem WC-re-. A Nospa sem hat? Nekem az mindig bejön. Meg azt mondják az okosok, hogy ha érzed, hogy meg fog jönni, akkor előtte nap ne egyél sósat. Illetve ne fürdödj forró vízben, mert az is elősegíti azt, hogy jobban vérezz.

Nekem a doki azt mondta, hogy ez rendjén való. Nőiesedem. Azonban amikor rosszul lettem és hánytam úgy fájt, 10 napig megvolt, és azt hittem, hogy elvérzek, nah akkor adott gyógyszert és vasat kellett szednem:)

2013. jan. 22. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nekem a 28. napra jött meg! kevés volt,1 hétig csak barnázás. nem is fájt. a harmadik meg 26. napra jött és olyan volt,mint az első: erős,fájt is,de nagyon! és sokáig tartott,1 hétig,de így is az első volt a leghosszabb: 8 nap!

14L

2013. jan. 22. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Nem hatott a nospa...Csak a meristin 30 percig de akkor is csak annyit hogy normálisan tudtam járni. Már most nagyon fáj a hasam. Szombaton lesz 2 órás néptánc fellépésem...Nem tudom hogyoldjam meg ha megint erõsen fogok vérezni..Talán Always Maxi meg tampon...Elõre félek.
2013. jan. 23. 09:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!