Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Az első után mikor volt a...

Az első után mikor volt a második menstruációtok? Tapasztaltatok a testeteken valami változást az első után?

Figyelt kérdés

Én az első mensim előtt csak szőrösödtem, nem volt fehér folyásom, az első meg volt 7 napig és már 3 hónapja semmi csak a mellem nőt egy kicsit elöte még nem!

13/L


2012. febr. 4. 12:28
 1/4 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, mindenki máshogy fejlődik. Veled sincs semmi gond.
2012. febr. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Azért ha 6 hónapnál tovább marad ki a menstruációd, akkor érdemes lenne orvoshoz menni. Első voltam.
2012. febr. 4. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Hahó, nem ír senki?

Most nem azért de szeretnék minnél több választ kapni vagy még jobb ha el mesélitek nektek hogy volt.

2012. febr. 4. 18:56
 4/4 anonim ***** válasza:
Nekem novemberbe jött meg először.decemberbe inkább már vártam hogy túl legyek rajta.A változás csak az volt hogy nagyobb lett a cicim és szőrösödni kezdtem "ott"...Nekem ennyi volt nagyjából
2012. febr. 27. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!