Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Fogamzásgátló melletti vérzés?

Fogamzásgátló melletti vérzés?

Figyelt kérdés
Több mint 6 év után fogamzásgátlót váltottam. Az új gyógyszer második hónapjában köztivérzésem volt a 13. és 14. napon (nagyon kevés és barna volt). Előtte, utána minden rendben volt, bár nagyon pattanásos lettem, és kicsit többet menstruálok. Most fejeztem be az ötödik levelet, a menstruációm is lezajlott úgy, ahogy kell. Vasárnapra elmúlott a menstruációm, és aznap este be is vettem az első szem gyógyszert. Utána szeretkeztünk a férjemmel. Nem rögtön az aktus után, de élénkpiros vérzést tapasztaltam, mintha megsértettem volna magam belülről szex közben. Aztán elmúlt, egész hétfőn semmi nem volt, de este elkezdett fájni a hasam, és megint élénkpirosat véreztem. Az a kérdésem, hogy ez mitől van? Túl alacsony a hormontartalma a gyógyszernek? Ha igen, miért nem volt eddig ilyen gondom? Vagy valami más? Terhesség nem lehet, ugye?

2013. jan. 22. 12:26
 1/3 anonim ***** válasza:
Igen, elképzelhető, hogy az új gyógyszerednek más az összetétele és talán egy kicsit alacsonyabb a hormontartalma.
2013. jan. 22. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Esetleg még valaki? Megint csak most este van vérzés.
2013. jan. 22. 20:05
 3/3 anonim ***** válasza:
szerintem is az uj gyogyszer lehet az oka. menj el dokihoz, valoszinű másikat fog irni. nem hiszem h. terhes lennél de ha biztosra akarsz menni csinálj egy tesztet. vagy mielőtt visszamennél szedj c vitamint folyamatosan, dokim ezt tanácsolta mikor vérezgettem a gy.szer mellett. hormonra kedvező hatással van. ha ez se használ akkor csak a doki segithet.
2013. jan. 23. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!