Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » A Szigetszentmiklósi Rendelőin...

A Szigetszentmiklósi Rendelőintézetbe készülök nőgyógyászhoz. Kihez érdemes menni, kit kell inkább kerülni?

Figyelt kérdés
Érdekelnének tapasztalataitok, véleményetek az orvosokról (Dr. Horváth Gábor, Dr. Kerékgyártó István, Dr. Kun László, Dr. Szathmáry György, Dr. Pataki Zoltán, Dr. Weidner András).
2013. jan. 23. 09:17
 1/4 anonim válasza:
Szia! Én a Szathmáry Györgyhöz jártam terhesgondozásra. Nem volt vele különösebb probléma, bár annyira nem is szimpatikus. Horváth Gábort nem ajánlom. Dr Weidner Andrásról (ő egyébként a Dél Pesti kórházban dolgozik. jókat hallottam, bár nem voltam még nála. A többieket nem ismerem.
2013. jan. 23. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
én úgy hallottam,hogy már a recepciós sem "piskóta",szóval ebből gondolhatod,milyen az orvos... persze van kivétel.
2013. jan. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Mazsola111 válasza:
Melyikhez mentél végül és mi volt a véleményed róla? Engem is érdekelne hogy kihez lenne jó járni.
2013. máj. 13. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 Mazsola111 válasza:
Na én elmentem és Dr. Weidner Andrást választottam. És jól döntöttem. Egyből kedvesen fogadott, semmi unott, lekezelő szöveg. Magyarázott mindent amit csinált. Én teljesen meg voltam elégedve vele! Csak ajánlani tudom! Horváth Gábornál korábban jártam, de ő tökéletesen az ellentéte. Unott kép és lekezelő stílus. Futószalagon megy nála minden.
2015. aug. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!