Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mi bajom lehet ettől a fogamzá...

Mi bajom lehet ettől a fogamzásgátlótól?

Figyelt kérdés

Volinát szedtem 3 hónapig, 0,002 mg-osat, de váltottam, mert egész hónapban folyamatosan fájt a hasam, és nullára (de tényleg) csökkent a libidóm.

Nődoki felírt Corenelle-t, szintén 0,002 mg-osat, de tönkrement a recept és nem tudtam kiváltani (ki is hagytam egy ciklust). Mivel a nőgyógyászatra nem volt időpont (magánorvosra meg nincs pénzem), felírattam a háziorvossal, ráadásul rögtön 3 havit, de rosszul mondtam neki, és 00,3 mg-osat kaptam. 2 napja szedem. Árthat és inkább hagyjam abba? Ugyanolyan vagy súlyosabb mellékhatásai lesznek? :/


2013. jan. 23. 11:06
 1/5 A kérdező kommentje:
Illetve egész pontosan Jangee-t szedek, mert Corenelle nem volt 3 patikában sem, de az mindegy mert ugyanaz.
2013. jan. 23. 11:07
 2/5 A kérdező kommentje:
*0,003 mg-osat, bocsi :D
2013. jan. 23. 11:08
 3/5 anonim ***** válasza:
100%

Ez erősebb, mint a 0,02-es.

De igazából hogy lesz-e tőle bajod (mellékhatás), azt az orvos se tudja majd kiderül.

2013. jan. 23. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Azt tudom, hogy több benne a hormon. Remélem nem lesz baj :/ Köszi
2013. jan. 23. 11:21
 5/5 anonim ***** válasza:
63%

Mi bajod lehet?

A test hormonháztartásának megzavarásával BÁRMI.

A hízástól kezdve.. Sajnos nem egészen jó megoldás, tényleg :(

2013. jan. 23. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!