Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Mitől késhet a menstruációm?

Mitől késhet a menstruációm?

Figyelt kérdés

Múlt hónapban is nehezen akaródzott neki megjönni, és a megszokottól eltérően nem csak előző nap görcsölgettem, hanem a mensit megelőző 4-5 napban kb napi egyszer pár percig, és ezekben a napokban kissé sűrűsödött a folyásom. Akkor 32 napra jött meg. Most viszont már a 39. napban vagyok, és még semmi. Ugyan megint ugyanazt játssza, mint múlt hónapban, görcsölgetek 3-4 napja, sűrű folyás, de csak nem akar megjönni. Soha nem volt rendszeres sajnos, volt már példa két hetes késésre, sőt, komplett kimaradásra is. Eléggé stresszes életet élek, talán ez lehet az oka.

Nagyjából kettő hete barnáztam néhány napig, az elején csak alig láthatóan, az utolsó nap viszont sűrűbb volt, majd ezután hirtelen elmúlt. Pár napi barnázásra volt már régebben is példa, de évekkel ezelőtt, ezért is találtam furcsának.

Aktív kapcsolatban élek, de mindig védekezünk, és aktus után mindig ellenőrizzük az óvszert, így a terhességet 99%-osan kizártam.

Késhet az általános stressztől, plusz attól, hogy most kivételesen várom, mikor jön már meg?



2013. jan. 23. 20:44
 1/3 anonim válasza:
Nekem is volt már ilyen és azt mondta a doki, hogy stresszes vagyok nagyon és azért van. Igaza lett mert megpróbáltam stressz mentesíteni magam és azóta mindig pontos. Feküdj forró vízes kádba hátha segít. Lehet, hogy az óvszer szerinted biztonságosan használjátok de attól még lehetsz terhes szerintem. Vegyél egy tesztet mindenképp. Ha mégsem jön meg azért ne halogasd menj el nőgyógyászhoz mert mestruáció késést ciszta is okozhat.
2013. jan. 24. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Rendben, és köszönöm szépen. :)
2013. jan. 28. 20:49
 3/3 A kérdező kommentje:
Még mindig semmi, ezért teszteltem... De egyértelműen negatív lett.
2013. jan. 29. 17:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!