Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » 72 órás tabletta miatt késhet...

72 órás tabletta miatt késhet ennyit a menstruációm?

Figyelt kérdés
Az lenne a problémám, hogy október 16 óta nem menstruálok.. október elején egy 72 órás tablettát kellett bevennem, mert elszakadt a gumi.. utána ugye megjött 16-án, de azóta semmi.. Volt már rá példa, hogy 60 napig semmi nem volt, de a hatvan nap 21-én letelt.. Azóta voltam együtt a barátommal többször is, de vettünk jobb minőségű óvszert, és megszakításosan védekezünk.. Szóval teljes mértékben kizárható a terhessé, de a biztonság kedvéért csináltam egy tesztet kb másfél hete, és negatív lett.. azóta voltunk együtt háromszor. Nőgyógyászhoz kellene mennem? Ja, és ha elmegyek, akkor megvizsgál rendesen? Ezt azért kérdem, mert anyukámmal mennék, és ő még abban a hitben él, hogy szűz vagyok, és ha az orvos megvizsgálna, akkor ugye látná hogy nem vagyok szűz, és így anyu megtudná.. szóval csak ultrahangot csinálna? Rendes válaszokat kérek! Előre is köszönöm! 16/L
2012. dec. 25. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

A tabletta összezavarhatja rendesen a ciklust, de a 3 hónapos késés azért már lehet, hogy a határokat súrolja, főleg, hogy bevétel után még volt egy vérzésed.

Mindenképp el kell menned nőgyógyászhoz, ha másért nem, azért mert szexuális életet élsz!!! És igen, az orvos normálisan meg fog vizsgálni és elküld labor-vizsgálatra is, amellett valószínű szűrést is megcsinál.


Amúgy honnan szereztél sürgősségi fogamzásgátlót?????????

2012. dec. 25. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Elmentem a sürgösségire, és felirattam..
2012. dec. 25. 20:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!