Kezdőoldal » Egészség » Nők egészsége » Hányszor hagyhatom ki a...

Hányszor hagyhatom ki a menstruációt fogamzásgátlóval?

Figyelt kérdés
Az a helyzet, hogy a tabival a 3. héten csúsztam ki a 12 órából, és azt választottam, hogy akkor szedem tovább a következő levéllel. Csak hogy most is kicsúsztam a 3. héten a 12 órából és nem tudom, hogy megint lehet-e szünet nélkül tovább szednem, vagy nem kéne két vérzést kihagyni.
2013. jan. 24. 00:14
 1/4 anonim ***** válasza:
Miért nem hívod fel az orvosod? Egyet simán ki lehet hagyni,írja is az ismertető -csak lehet közti vérzés,de rendszeresen nem tudom....
2013. jan. 24. 00:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Hosszútávon ne csináld. Van egy ismerősöm, bár ő tényleg szélsőségbe esett, évekig nem tartott szünetet. Most nem lehet gyereke.

Kérdezd meg a nőgyógyászt.

És szerintem állíts be magadnak egy telefonos emlékeztetőt, akkor nem fogod elfelejteni.

2013. jan. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Az utolsó bogyeszről van szó, szóval csak simán nem vettem be. Főleg elméleti síkon kérdeztem, de az elég elrettentő, ha neki nem lehet gyereke, akkor nem játszadozom ezzel. Köszi a választ. :)
2013. jan. 24. 00:41
 4/4 anonim ***** válasza:
Tartsd meg a szünetet. Ha nem tartod meg, jó eséllyel akkor is vérezni fogsz.
2013. jan. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!